دوشنبه , ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
خانه » بانک » انجمن علمی پول و بانک ایران تأسیس شد

انجمن علمی پول و بانک ایران تأسیس شد

انجمن علمی پول و بانک ایران با حضور تنی چند از صاحب نظران، پیشکسوتان و فعالان این حوزه تاسیس شد.
به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، اولین مجمع عمومی انجمن علمی پول و بانک ایران با حضور اعضا هیات موسس و نماینده وزرات علوم به منظور انتخاب اعضای هیئت مدیره برگزار شد و این اعضا برگزیده شدند.
اعضاء اصلی هیات مدیره به ترتیب کسب رای عبارتند از دکتر علی دیواندری، دکتر اکبر کمیجانی، دکتر پرویز عقیلی کرمانی، دکتر احمد بدری، دکتر احمد عزیزی، دکتر پیمان قربانی، دکتر احمد مجتهد، دکتر عباس هشی و دکتر احمدرضا جلالی.
اعضاء علی‌البدل هیات مدیره هم عبارتند از دکتر علی ارشدی، دکتر کامران ندری و دکتر حسین‌محمد پورزرندی. همچنین دکتر ناصر پرتوی به عنوان بازرس و دکتر عباس زاده نیز به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.
از اهداف و وظایف انجمن پول و بانک ایران می توان به مواردی همچون گسترش و پیشبرد و ارتقای علمی و توسعه کیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی، انجام تحقیقات علمی و فرهنگی در سطح ملی و بین الملل، خدمات آموزشی و پژوهشی برگزاری گردهمایی های علمی و انتشار کتب و نشریات علمی اشاره کرد.
انجمن علمی پول و بانک ایران در قالب گروه های علمی و کمیته های آموزش و پژوهش، انتشارات، آمار و اطلاعات، پذیرش و روابط عمومی و کمیته گردهمایی های علمی فعالیت خواهد داشت.

* کد خبر: 2779

این را نیز بررسی کنید

تهدید «کرونا» را به فرصتی بی نظیر تبدیل کردیم

گفت و گوی نوروزی امسال با مدیرعامل بانک ملی ایران رنگ و بوی «کرونا» داشت؛ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *