یکشنبه , ۶ اسفند ۱۴۰۲

حضور بیمه ها در میادین ورزشی پررنگ شده است

شرکت های بیمه به حمایت از ورزش های انفرادی رو آورده اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک و بیمه، در حالی که پیش از این سرمایه های زیادی در ورزش فوتبال کشورمان هزینه شد و نتایج قابل قبولی به همراه نداشت، اما همواره ورزش های انفرادی موفقیت های چشمگیری برای ایران به ارمغان آورده است.

در حالی که تیم ملی والیبال ایران با حمایت بانک سامان توانست به خوبی در مسابقات جهانی بدرخشد، اما ورزش های انفرادی از حمایت چندانی برخوردار نبودند.

با این حال شرکت های بیمه در این زمینه فعال شده اند و سعی دارند با حمایت از این تیم ها، دریچه تازه ای به روی ورزش کشور باز کنند.

شرکت بیمه رازی با حمایت از تیم کشتی، توانست مقام قهرمانی را از آن خود کند. درخشش کشتی گیران تیم کشتی بیمه رازی در مسابقات قهرمانی جام باشگاه های جهان و کسب مدال های طلا و مقام قهرمانی، به خوبی نام این شرکت را بر سر زبان ها انداخت.

شاید هیچ تبلیغی به اندازه قهرمانی تیم کشتی بیمه رازی نمی توانست برند این شرکت را به این خوبی نمایان کند.

شرکت بیمه معلم اما ورزش شمشیربازی را برگزید. ورزشی که کمتر در ایران به آن بها داده شده است. مسابقات جام جهانی شمشیربازی جوانان کلاس A که به تازگی با حمایت شرکت بیمه معلم برگزار شد، با قهرمانی ایران پایان یافت. این اتفاق نشان داد که بیمه معلم هم محل خوبی را برای سرمایه گذاری انتخاب کرده است.

از سوی دیگر خبر رسید که مدیر عامل شرکت بیمه دی طی دیدار با رئیس فدراسیون بدمینتون به عنوان حمایت کننده اصلی این فدراسیون در سال ۱۳۹۵ به توافق رسیده اند.

حمایت از ورزشی مانند بدمینتون که از حاشیه ها به دور است و اتفاقا جوان هایی جوایای نام در آن فعالیت می کنند، می تواند اقدام خوبی برای شرکت بیمه دی باشد.

حمایت بیمه گران از ورزش هایی این چنین می تواند هم حضور آنها در میادین ورزشی را پر رنگ کند هم با هزینه هایی بسیار کمتر از آنچه در حمایت مالی فوتبال انجام می شود، نقش بیمه ها در ورزش قهرمانی کشور را نهادینه کند.

این شرکت ها گرچه به درستی با انتخاب ورزش های بی حاشیه و سالم، به دنبال القای حمایت از سلامت جامعه هستند، اما بد نیست به رویای حضور در مسابقات فراتر از آنچه تا کنون در آن شرکت داشته اند هم بیاندیشند.

کد خبر: 2750

این را نیز بررسی کنید

مدیرعامل بیمه تعاون: تجربه حمایت از «کاراته» موفقیت آمیز بود

شش سال از مراسم معارفه تیم ورزشی کاراته شرکت بیمه تعاون گذشته و از آن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *