شنبه , ۸ مهر ۱۴۰۲

طرح تخفیفات ویژه بیمه “ما” تا عید نوروز تمدید شد

با توجه به استقبال کم نظیر بیمه گذاران طرح تخفیفات بیمه “ما” که به مناسبت ایام الله مبارک دهه فجر ارائه شده بود، تا عید نوروز تمدید شد.
به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، این تخفیفات ویژه در رشته بیمه های اتومبیل، آتش سوزی(منازل مسکونی، مراکز تجاری، مراکز صنعتی)، مسافران عازم به خارج از کشور، باربری، حوادث انفرادی، عمرانفرادی و مسئولیت برای بیمه‌گذاران در نظر گرفته شده است .
بر اساس این گزارش، بیمه “ما” به منظور ارائه خدمات مطلوب، رعایت اصل مشتری مداری، جذب و حفظ پرتفوی بیمه‌گذارانش اقدام به اعطای تخفیفات ویژه در بیمه‌ نامه‌های مختلف خود نموده است .
این گزارش می افزاید که بیمه “ما” در بیمه نامه‌های اتومبیل تا ۵۵ درصد، بیمه نامه مسافران عازم به خارج از کشور ۵ درصد، آتش سوزی منازل مسکونی ۴۰ درصد، آتش سوزی مراکز صنعتی ۱۰ درصد، آتش سوزی مراکز تجاری ۱۵ درصد، بیمه نامه‌های مسئولیت۳۵درصد، بیمه‌نامههای باربری برای عموم متقاضیان ۱۵ درصد و برای شرکت‌های مهندسی محور و دانش بنیان۶۰ درصد، حوادث انفرادی ۲۰ درصد و بیمه‌نامه عمر انفرادی ۲۰ درصد (در هزینه های بیمه‌گری) تخفیفات ویژه برای بیمه‌گذاران در نظر گرفته است.
گفتنی است هموطنان گرامی می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی به نشانی شعب و نمایندگی‌های این شرکت در سراسر کشور به پایگاه اطلاع رسانی بیمه “ما” www.bimehma.ir مراجعه کنند.

کد خبر: 2738

این را نیز بررسی کنید

اعطای تندیس مسئولیت پذیری اجتماعی به بیمه اتکایی امین

بیمه اتکایی امین در ششمین اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی با رویکرد تکریم از چهره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *