پنج شنبه , ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
خانه » بیمه » تخفیف های جدید برای دارندگان نام «پارسیان»

تخفیف های جدید برای دارندگان نام «پارسیان»

بیمه پارسیان به شرکت هایی که کلمه ” پارسیان” را در نام خود دارند امتیازات ‌( تخفیفات) ویژه می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، براساس طرح جدید مدیریت امورفروش و مشتریان برای کلیه شرکت هایی که در نام ثبت شده خود از کلمه ” پارسیان” استفاده نموده‌اند امتیازات ویژه‌ای جهت صدور و یا تمدید بیمه‌نامه در نظر گرفته شده است.
بر اساس این گزارش در این طرح بیمه پارسیان برای تامین حداکثری منافع ایشان بسته تخفیفاتی ویژه‌ای را جهت بهره‌‌مندی شرکت های حقوقی که در نام ثبتی خود کلمه “پارسیان” را بکار برده‌اند ارائه ‌می‌دهد. این تخفیفات در اکثر رشته‌های بیمه‌ای و با درصد های کارشناسی شده و مناسب در نظر گرفته شده و تمام شرکت های واجد شرایط می توانند از این تخفیات ویژه بهره‌مند گردند.
امتیازات ویژه که توسط بیمه پارسیان به منظور رعایت و احترام به حقوق بیمه گذاران و در ایام مناسبت‌های مختلف در طول سال در نظر گرفته می‌شوند همواره با استقبال قابل توجهی مواجه بوده و به همین منظور نیز طرح فجر تا نوروز در این شرکت آغاز و اجرایی شده است.
مدیران محترم این شرکت ها می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و تمدید یا صدور بیمه نامه به شعب و نمایندگی‌های بیمه پارسیان در سراسر کشور و یا وبسایت شرکت به آدرس www.parsianinsurance.ir مراجعه فرمایند.

 

* کد خبر: 2725

این را نیز بررسی کنید

بیمه رازی

تقدیر از نمایندگان برتر جشنواره رازمان

جشنواره فروش بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی دیجیتال (طرح رازمان) از ۲۲آذر ۱۳۹۹ آغاز و ۲۱ اسفندماه سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *