دوشنبه , ۱۳ تیر ۱۴۰۱
خانه » بانک » بیشترین تلاش بانک شهر برای توسعه شهری پایدار مبتنی بر نوآوری

بیشترین تلاش بانک شهر برای توسعه شهری پایدار مبتنی بر نوآوری

مدیرعامل بانک شهر با تاکید بر ضرورت ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان گفت: این بانک در ششمین سالگرد تاسیس خود، بیشترین تلاش را برای ایجاد بستر مناسب، در توسعه شهری پایدار و مبتنی بر نوآوری انجام خواهد داد.
به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، دکتر حسین محمد پورزرندی با بیان این‌که شهرها، بستر انسان‌هایی هستند که در عصر صنعتی و فرا صنعتی، این محدوده را برای کار و گذران عمر خویش انتخاب کرده‌اند، گفت: شهرها با توسعه کمی و کیفی ، تبدیل به پدیده‌هایی شده‌اند که دیگر نام شهر، برای آنها کافی نیست و بایستی برای بسیاری از آنها عنوان کلانشهر برگزیده شود که قلب‌های تپنده و پویایی هستند که بسیاری از فرصت‌ها و پدیده‌ها را چه به صورت بالفعل و چه به شکل بالقوه در خود جای داده‌اند‌.
وی افزود: در این خصوص بانک شهر با چشم انداز سراسر میهن در کلانشهر تهران راه‌اندازی شد تا بتواند با نگاهی بر مبنای مسئولیت اجتماعی و با حمایت از پروژه های شهری، ارتقای کیفی زندگی شهروندان را در تمامی کلانشهرها ایجاد کند و برای تحقق این مهم، توجه به منابع انسانی و تامین نیازهای آنان را در کنار اهمیت به جایگاه سهام‌دار و مشتری، در اولویت قرار داد.
مدیر عامل بانک شهر خاطر نشان کرد: بانک شهر در ششمین سالگرد تاسیس خود، بیشترین تلاش خود را برای ایجاد بستر مناسب، در توسعه شهری پایدار و مبتنی بر نوآوری انجام خواهد داد و به همین دلیل است که به عنوان بانکی برجسته در این حوزه معرفی شده و در این مدت موفقیت‌های چشمگیری را کسب کرده است.
وی تصریح کرد: تلاش برای عمران و آبادی شهرها و حمایت از پروژه‌های فنی و عمرانی کلانشهرها در کنار موفقیت در تحقق افزایش سرمایه بانک و دریافت مجوز مرحله سوم ارزی، توسعه حوزه بانکداری خدمات الکترونیک و غیره گام‌های مهمی است که در این راستا برداشته شده است و امیدواریم در ششمین سال تاسیس بانک، با تلاش بیشتر، گام‌های بزرگتری برداریم.
بدون هیچ تردیدی عرصه مسئولیت‌آفرین خدمت در شبکه بانکی در کشورمان نقش مهم و کارساز در توسعه و پیشبرد اهداف اقتصادی دارد و این موضوع در شرایط کنونی کشور بسیار پررنگ و راهی به وادی آرمان‌های بلند فرداست.

* کد خبر: 2705

این را نیز بررسی کنید

امکان پرداخت غیرحضوری نذورات در بانک دی

بانک دی امکان پرداخت غیرحضوری نذورات نقدی هم‌وطنان به آستان مبارک حضرت امام رضا(ع) را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *