جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بیمه “ما” برگزار شد

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بیمه “ما” عصر روز چهارشنبه ۲۸ بهمن ماه با حضور بیش از ۸۲ درصد سهامداران برگزارشد.
به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده این شرکت با حضور مهندس مجید صفدری مدیرعامل به عنوان منشی جلسه، غلامعلی بصائری نماینده گروه مالی ملت به عنوان رئیس مجمع، رحمت اله حسینی نماینده تعاونی خردمندان صابر عصر و حمیدرضا مستانی نماینده سرمایه آتیه خواهان به عنوان ناظران، نادری به عنوان نماینده بیمه مرکزی، طه زاده به عنوان نماینده سازمان بورس و یعقوبی به عنوان بازرس قانونی شرکت برگزارشد.
بر اساس این گزارش، شرکت اقتصادگستر قهرمان با ۲۰,۰۷ درصد آرا، شرکت تعاونی اعتبارکارکنان بانک ملت با ۱۸,۲۱ درصد آرا، شرکت مدیریت سرمایه آتیه خواهان با ۱۷,۷۵ درصد آرا، شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت با ۱۷,۵۹ درصد آرا و شرکت تدبیرگران بهساز ملت با ۱۵,۷۱ درصد آرا به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و شرکت‌های تعاونی خردمندان صابر عصر و تعاونی معین آتیه خواهان به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
همچنین در ابتدای این مجمع صفدری مدیرعامل بیمه “ما” در خصوص فعالیت‌های این شرکت به سهامداران گفت: بیمه “ما” هم اکنون از مرحله تولد خود خارج شده است و خوشبختانه بخش اعظم برنامه های استراتژیک تدوین شده و نقشه راه شرکت امسال عملی شده است.
وی در ادامه افزود: یکی از مهم ترین اقدامات ما امسال راه اندازی مدیریت ارتباط با مشتریان بوده است که در همین خصوص اولین جشنواره تقدیر از مشتریان برگزیده باشگاه مشتریان در صنعت بیمه را در چند روز گذشته برگزار کردیم.
صفدری مدیرعامل بیمه “ما” همچنین گفت: توانسته ایم وارد بخش بزرگی از بازار بیمه‌ای جامعه شویم و به آحاد جامعه خدمات بیمه‌ای ارائه دهیم. یکی از سازمان های بزرگی که همکاری بیمه ای را با آن آغاز کرده ایم گروه صنعتی زر ماکارون است که این همکاری می تواند نقشی موثر در افزایش پرتفوی “ما” و مطرح شدن نام این شرکت در عرصه بین المللی داشته باشد.
گفتنی است در بخش دیگری از مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بیمه “ما”، وحید وثوق مدیر مالی این شرکت به ارائه گزارش مالی و عملکردشرکت در سال جاری و مقایسه آن با سال‌های گذشته پرداخت.وی تاکید کرد: نسبت توانگری بیمه “ما” از بدو تاسیس تاکنون در بالاترین سطح خود قرار دارد و بیمه “ما” بالغ بر سه برابر رشد کلی صنعت بیمه در سال جاری رشد داشته است.

کد خبر: 2692

این را نیز بررسی کنید

قیمت خودرو

مدیرعامل بیمه ملت عضو هیئت رییسه سندیکای بیمه‌گران ایران شد

علی‌رضا یزدان‌دوست، مدیرعامل شرکت بیمه ملت با رای شورای عمومی به عنوان عضو اصلی هیئت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *