شنبه , ۸ مهر ۱۴۰۲

امکان جدید بیمه سرمد برای مشتریان

امکان واریز حق‌بیمه از طریق سامانه USSD بانک صادرات ایران برای تمام رشته‌های بیمه‌ای و با نام خود بیمه سرمد (برای حق‌بیمه عمر و پس‌انداز) از طریق همه خطوط تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل، رایتل) فراهم شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، بدین منظور کافی است تا با شماره¬گیری #۷۱۹* از طریق گوشی همراه و ارتباط با سامانه USSD بانک صادرات به طریق زیر اقدام شود:
الف)برای پرداخت حق‌بیمه رشته‌های بیمه‌ای به جز عمر و پس‌انداز، گزینه ۴ را انتخاب و در منوی وارد شده با زدن کلید ۲ و (عبارت قبض)، شناسه قبض و پرداخت را وارد فرمایید، از این طریق مبلغ به صورت خودکار به حساب شرکت واریز می‌گردد.
ب)برای پرداخت حق‌بیمه رشته¬ عمر و پس‌انداز، گزینه ۴ را انتخاب و در منوی وارد شده با زدن کلید ۴ (بیمه سرمد) و ورود اطلاعات شناسه قبض مبلغ را واریز فرمایید.
لازم به ذکر است در هر دو روش نیازی به ارسال تائیدیه واریز نبوده و با خواندن فایل واریزی‌ها توسط سیستم تسویه، حق‌بیمه به صورت خودکار ثبت می‌شود.
گفتنی است در خصوص رشته عمر و پس‌انداز که برای دریافت حق‌بیمه در محل دغدغه وجود داشت، امکان دریافت وجه در محل با استفاده از شناسه، مقدور و میسر خواهد بود.

کد خبر: 2689

این را نیز بررسی کنید

سرمد

رکوردزنی جدید بیمه سرمد در تولید حق بیمه ۶ ماهه ۱۴۰۲

در جلسه هیات عامل شرکت بیمه سرمد، ضمن معرفی سرپرست معاونت بازاریابی و شبکه فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *