سه شنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
خانه » بیمه » امکان جدید بیمه سرمد برای مشتریان

امکان جدید بیمه سرمد برای مشتریان

امکان واریز حق‌بیمه از طریق سامانه USSD بانک صادرات ایران برای تمام رشته‌های بیمه‌ای و با نام خود بیمه سرمد (برای حق‌بیمه عمر و پس‌انداز) از طریق همه خطوط تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل، رایتل) فراهم شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، بدین منظور کافی است تا با شماره¬گیری #۷۱۹* از طریق گوشی همراه و ارتباط با سامانه USSD بانک صادرات به طریق زیر اقدام شود:
الف)برای پرداخت حق‌بیمه رشته‌های بیمه‌ای به جز عمر و پس‌انداز، گزینه ۴ را انتخاب و در منوی وارد شده با زدن کلید ۲ و (عبارت قبض)، شناسه قبض و پرداخت را وارد فرمایید، از این طریق مبلغ به صورت خودکار به حساب شرکت واریز می‌گردد.
ب)برای پرداخت حق‌بیمه رشته¬ عمر و پس‌انداز، گزینه ۴ را انتخاب و در منوی وارد شده با زدن کلید ۴ (بیمه سرمد) و ورود اطلاعات شناسه قبض مبلغ را واریز فرمایید.
لازم به ذکر است در هر دو روش نیازی به ارسال تائیدیه واریز نبوده و با خواندن فایل واریزی‌ها توسط سیستم تسویه، حق‌بیمه به صورت خودکار ثبت می‌شود.
گفتنی است در خصوص رشته عمر و پس‌انداز که برای دریافت حق‌بیمه در محل دغدغه وجود داشت، امکان دریافت وجه در محل با استفاده از شناسه، مقدور و میسر خواهد بود.

* کد خبر: 2689

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

صرفه جویی در وقت مشتریان با بیمه دیجیتال اتومبیل “سامان”

  رئیس اداره نظارت بر خسارت بیمه های اتومبیل شرکت بیمه سامان اعلام کرد : …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *