پنج شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۲

گام‌های بلند بانک شهر در تحقق عدالت اجتماعی

مدیرعامل بانک شهر با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های این بانک در کلانشهرها گفت: بانک شهر می‌تواند علاوه بر کاهش فاصله میان شمال و جنوب شهرها گام‌های درستی در مسیر عدالت اجتماعی بردارد.
به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، دکتر حسین محمد‌پورزرندی با اشاره به راه‌اندازی این بانک به عنوان یکی از مهم‌ترین اقدامات شهرداری تهران طی سال‌های اخیر اظهار کرد: این بانک الگوی مناسبی برای تدوین و برنامه‌ریزی مدیریت مالی کلانشهرهاست و اتکای خوبی برای شهرداری‌ها به منظور تامین مالی پروژ‌ه‌های عمرانی به شمار می‌آید.
پورزرندی خاطر‌نشان کرد: با توجه به گسترش روزافزون زندگی شهری و مشکلات ناشی از آن، بهینه‌سازی زندگی شهروندان، موضوعی مهم به شمار می‌آید و از این رو بانک شهر با نگاه ارتقاء سطح کیفی زندگی شهروندان، حمایت از پروژه‌های شهری را به منظور عمران و آبادی کلانشهرها از ماموریت‌های اصلی خود می‌داند.
مدیرعامل بانک شهر ادامه داد: این بانک با استفاده از توانمندی‌های بالقوه شهرداری‌ها، پتانسیل بزرگی را به فعل تبدیل کرده که رضایتمندی شهروندان نتیجه آن است.
به گفته وی، بانک شهر در تلاش است تا در کنار مجموعه مدیریت شهری به ارائه خدمت به شهروندان پرداخته و بر لزوم تداوم این همکاری و توسعه بیش از پیش توان مکمل شهرداری‌ها و بانک شهر که بهینه‌سازی و ارتقاء سطح رفاه و خدمات‌رسانی به شهروندان را ایجاد می‌کند، تاکید دارد.
پورزرندی در ادمه با تاکید بر ضرورت همکاری متقابل میان بانک شهر و شهرداری‌ها افزود: این بانک می‌تواند با سرمایه‌گذاری‌های مناسبی که انجام می‌دهد فاصله میان شمال و جنوب شهرها را کم کند و گام‌های درستی در مسیر عدالت اجتماعی بردارد.

کد خبر: 2672

این را نیز بررسی کنید

برگزاری مسابقه «۹۵ سال همراهی» با جوایز میلیونی

به مناسبت گرامیداشت نود و پنجمین سالروز تأسیس بانک‌ملی‌ایران‌، مسابقه‌‌‌ای با عنوان «۹۵ سال همراهی» …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *