چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

تقویت بنیه مالی در حوزه‌های مختلف بانکداری اجتماعی از سوی بانک شهر

مدیرعامل بانک شهر با تاکید بر اهمیت توجه به حوزه مسئولیت اجتماعی در کنار فعالیت‌های اقتصادی، از تقویت بنیه مالی در حوزه‌های مختلف بانکداری اجتماعی از سوی این بانک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، دکتر حسین محمدپورزرندی با بیان این ‌که بانک شهر به صورت جدی در حوزه مسئولیت اجتماعی فعالیت دارد، گفت: حمایت از زنان سرپرست خانوار، اجرای طرح غنچه‌های شهر، تقویت بنیه مالی در حوزه‌های مختلف بانکداری اجتماعی و … از جمله خدمات انجام شده از سوی بانک شهر با محوریت مسئولیت اجتماعی است.
وی افزود: مشارکت در تعویض ۱۰هزار دستگاه تاکسی فرسوده شهر تهران و انجام این کار که در سایر کلانشهرها نیز در دستور کار قرار گرفته است به منظور ارائه خدمات بر محور مسئولیت اجتماعی پیش‌بینی شده است.
پورزرندی با اشاره به حمایت از پروژه‌های عمرانی در کلانشهرها خاطرنشان کرد: بانک شهر با رویکرد بانکداری اجتماعی این اقدامات را انجام می‌دهد، چرا که اعتقاد داریم آینده کلانشهرها در دست نسل فرداست و از این رو باید به فکر ارتقاء سطح کیفی زندگی شهروندان باشیم.
پورزرندی خاطرنشان کرد: با این وجود، بانک شهر توان محدودی در این زمینه دارد و کسب نتیجه لازم در این حوزه نیازمند مشارکت تمام سازمان‌های مربوطه است.

کد خبر: 2678

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *