چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

کمک ۱۵۰ میلیارد ریالی صندوق بیماران صعب العلاج آموزش و پرورش در دو سال

مدیر بیمه های خاص شرکت بیمه معلم اعلام کرد که صندوق بیماران صعب العلاج آموزش و پرورش از سال ۹۳ تا کنون به بیش از ۲۵ هزار نفر خدمات بلاعوض ارائه کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، ابوالفضل اسفندی با بیان اینکه شرکت بیمه معلم در قراردادی با وزارت آموزش و پرورش، بیمه حوادث تحصیلی دانش آموزان و کارکنان آموزش و پرورش را متعهد شده است، گفت: بیمه معلم در صورت فوت دانش آموز ناشی از حادثه مبلغ ۷ میلیون تومان، برای هزینه درمان ناشی از حادثه مبلغ یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، برای هزینه درمان غیر از حادثه مبلغ ۶۰۰ هزار تومان و برای حادثه منجر به نقض عضو تا سقف یک صد میلیون تومان به بیمه شدگان تحت پوشش این قرارداد پرداخت می کند.
مدیر بیمه های خاص شرکت بیمه معلم ادامه داد: از دیگر تعهدات اصلی این نوع بیمه می توان به پرداخت ۲ میلیون تومان بابت پیوند کلیه و ۱۰ میلیون تومان بایت کاشت حلزون به بیمه شدگان اشاره کرد.
وی با بیان اینکه ارائه خدمات این قرارداد تنها محدود به حوادث داخل مدرسه نیست، گفت: اگر دانش آموز بیمه شده دچار حادثه منجر به فوت و یا نقض عضو شود و مراجع قضایی یکی از عوامل آموزش و پرورش را محکوم کند، در این شرایط بیمه معلم بر اساس قرارداد، دیه کامل فوت و یا نقض عضو را نیز پرداخت می کند.
اسفندی در ادامه به راه اندازی صندوق بیماران صعب العلاج آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: از سال ۹۳ تا به امروز بالغ بر ۲۵ هزار نفر از خدمات بلاعوض این صندوق استفاده کرده اند و رقم ریالی این کمک حدود ۱۵۰ میلیارد ریال است.
به گفته او، سقف پوشش مالی این صندوق در سال جاری ۲ میلیون تومان برای هر نفر است و افراد واجد شرایط نیز توسط آموزش و پرورش شناسایی و به شرکت بیمه معلم معرفی می شوند.

کد خبر: 2654

این را نیز بررسی کنید

بیمه سینا

جشنواره بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه سینا برگزار می‌شود

جشنواره فروش بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی بیمه سینا از شنبه ۲۶ خردادماه به مدت یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *