سه شنبه , ۴ مهر ۱۴۰۲

سایت مدیریت امور سهام بانک شهر راه‌اندازی شد

سایت مستقل امور سهام بانک شهر با هدف نوآوری و تسهیل در ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به سها‌م‌داران و مشتریان، راه‌اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، مدیر امور سهام این بانک با بیان این مطلب اظهار کرد: سایت مستقل این مدیریت، متشکل از هشت بخش است که با هدف صرفه‌جویی در زمان و ارائه خدمات به صورت غیر‌حضوری، در زمینه‌های مورد نیاز سهام‌داران، راه‌اندازی شده است.
نجاری با اشاره ویژگی‌های این سایت خاطر‌نشان کرد: در سایت امور سهام، اطلاعات مورد نیاز سهام‌داران شامل اهداف و برنامه‌ها، پورتال سهام‌داران، پورتال به‌روزرسانی اطلاعات سهام‌داران، تالار اختصاصی معاملات بورس، اطلاعات مالی اعم از تغییرات سرمایه، درصد مالکیت سهام‌داران، میزان سود تخصیصی، اخبار مجامع عادی و فوق‌العاده، اخبار و اطلاعیه‌های امور سهام، منابع آموزشی جهت سهام‌داران که شامل سئوالات متداول سهام‌داران و آشنایی سهام‌داران با مفاهیم بازار سرمایه، آموزش گام به گام بورس، مطالب آموزشی، مقالات مرتبط با بازار سرمایه، سایت‌های مرتبط، اطلاعات تماس و ارتباط با مدیریت امور سهام و مطالب مفید دیگری قرار گرفته است.
به گفته وی، سهام‌داران بانک شهر برای دسترسی به این سایت، می‌توانند به صفحه اصلی سایت بانک شهر، قسمت امور سهام‌داران مراجعه کنند.

کد خبر: 2583

این را نیز بررسی کنید

پرداخت ۸۶ هزار فقره تسهیلات فرزندآوری توسط بانک ملی ایران

بانک ملی ایران از ابتدای فروردین تا پایان مرداد ماه امسال تعداد ۸۶ هزار و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *