شنبه , ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
خانه » بانک » سایت مدیریت امور سهام بانک شهر راه‌اندازی شد

سایت مدیریت امور سهام بانک شهر راه‌اندازی شد

سایت مستقل امور سهام بانک شهر با هدف نوآوری و تسهیل در ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به سها‌م‌داران و مشتریان، راه‌اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، مدیر امور سهام این بانک با بیان این مطلب اظهار کرد: سایت مستقل این مدیریت، متشکل از هشت بخش است که با هدف صرفه‌جویی در زمان و ارائه خدمات به صورت غیر‌حضوری، در زمینه‌های مورد نیاز سهام‌داران، راه‌اندازی شده است.
نجاری با اشاره ویژگی‌های این سایت خاطر‌نشان کرد: در سایت امور سهام، اطلاعات مورد نیاز سهام‌داران شامل اهداف و برنامه‌ها، پورتال سهام‌داران، پورتال به‌روزرسانی اطلاعات سهام‌داران، تالار اختصاصی معاملات بورس، اطلاعات مالی اعم از تغییرات سرمایه، درصد مالکیت سهام‌داران، میزان سود تخصیصی، اخبار مجامع عادی و فوق‌العاده، اخبار و اطلاعیه‌های امور سهام، منابع آموزشی جهت سهام‌داران که شامل سئوالات متداول سهام‌داران و آشنایی سهام‌داران با مفاهیم بازار سرمایه، آموزش گام به گام بورس، مطالب آموزشی، مقالات مرتبط با بازار سرمایه، سایت‌های مرتبط، اطلاعات تماس و ارتباط با مدیریت امور سهام و مطالب مفید دیگری قرار گرفته است.
به گفته وی، سهام‌داران بانک شهر برای دسترسی به این سایت، می‌توانند به صفحه اصلی سایت بانک شهر، قسمت امور سهام‌داران مراجعه کنند.

* کد خبر: 2583

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

فتاح: مردم به بانک خوب و نجیب سینا اعتماد دارند

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به همراه معاونین اقتصادی، برنامه ریزی و امور مجامع و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *