پنج شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۲

جشنواره آوای ایران زمین (۲) آغاز شد

همزمان با فرارسیدن ایام دهه مبارک فجر، جشنواره بزرگ آوای ایران زمین (۲) در کلیه شعب بانک ایران زمین آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و به یمن این ایام خجسته جشنواره بزرگ آوای ایران زمین (۲) در کلیه شعب بانک آغاز شد. براین اساس کلیه سپرده‌گذاران جدید به همراه مشتریانی که در دوره گذشته این طرح حضور داشته‌اند و همچنان حساب ایشان فعال است، می‌توانند با حضور در کلیه شعب بانک ایران زمین در سراسر کشور نسبت به بازگشایی حساب و یا تکمیل موجودی خود اقدام کنند.
براساس اعلام مدیریت بازاریابی بانک این جشنواره از روز ۱۲ بهمن ماه، همزمان با آغاز دهه مبارک فجر شروع و تا روز ۱۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ مصادف با مبعث رسول اکرم ادامه خواهد داشت، همچنین اعلام اسامی دریافت کنندگان هدایای این جشنواره در روز دوم خرداد ماه ۱۳۹۵ همزمان با نیمه شعبان خواهد بود.
هدایای این دوره جشنواره آوای ایران زمین (۲) به مناسبت پنجمین سالگرد تأسیس بانک و شروع سال ۱۳۹۵ شامل یک هدیه ویژه ۶۰۰/۰۰۰/۰۰۰ میلیون ریالی، ۱۵ دستگاه خودرو پراید، ۱۳۹۵ هدیه نقدی، ۱۴۵ کمک هزینه سفر و ۵۰ کمک هزینه خرید لوازم خانگی خواهد بود که در انتهای جشنواره به مشارکت کنندگان از طرف بانک اهدا خواهد شد.
لازم به ذکر است در دوره اول این جشنواره که تا پایان دی ماه گذشته ادامه داشت علاوه بر ۵۲۵ هدیه که از طرف بانک به سپرده‌گذاران اهداء شد، ۳۰۰۰ هدیه ۵۰۰/۰۰۰ ریالی نیز به پاس حضور مشتریان وفادار به آنان تعلق گرفت.
مشتریان گرامی می‌توانند جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره ۲۴۸۰۹-۰۲۱ تماس گرفته و یا به کلیه شعب بانک ایران زمین در سراسر کشور مراجعه کنند.

کد خبر: 2591

این را نیز بررسی کنید

برگزاری مسابقه «۹۵ سال همراهی» با جوایز میلیونی

به مناسبت گرامیداشت نود و پنجمین سالروز تأسیس بانک‌ملی‌ایران‌، مسابقه‌‌‌ای با عنوان «۹۵ سال همراهی» …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *