سه شنبه , ۴ مهر ۱۴۰۲

طرح تحقیق و تفحص از بانک پاسارگاد وصول نشده است

محمدرضا پورابراهیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در این زمینه متذکر شد “تاکنون هیچ نامه ای در این خصوص دریافت نشده و جلسه بعدی کمیسیون نیز در ماه آینده برگزار می گردد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، در پی درج خبری مبنی بر اعلام وصول طرح تحقیق و تفحص از بانک پاسارگاد دو تن از نمایندگان مجلس اعلام بی اطلاعی کردند.

در پی درج خبری مبنی بر اعلام وصول طرح تحقیق و تفحص از بانک پاسارگاد محمدرضا پورابراهیمی عضو شورای پول و اعتبار و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و محمد علیپور،عضو کمیسیون اقتصادی از اعلام وصول این طرح اعلام بی اطلاعی کردند.

محمدرضا پورابراهیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در این زمینه متذکر شد “تاکنون هیچ نامه ای در این خصوص دریافت نشده و جلسه بعدی کمیسیون نیز در ماه آینده برگزار می گردد.”

در چند روز گذشته یکی از نمایندگان مجلس از کلید خوردن طرح تحقیق و تفحص از این بانک خبر داده بود که این مسئله شائبه ای را در فضای رسانه ای ایجاد کرد.

گفتنی است در صورتی که نماینده ای تقاضای تحقیق و تفحص داشته باشد، ابتدا می بایست تقاضای خود را طی یک نامه به هیات رئیسه مجلس تقدیم کند و پس از آن نامه به کمیسیون مربوطه ارجاع می شود که در صورت تایید آن طرح مجددا به صحن علنی مجلس خواهد رفت و در صورت تصویب مجلس تحقیق و تفحص کلید خواهد خورد.

کد خبر: 2575

این را نیز بررسی کنید

پرداخت ۸۶ هزار فقره تسهیلات فرزندآوری توسط بانک ملی ایران

بانک ملی ایران از ابتدای فروردین تا پایان مرداد ماه امسال تعداد ۸۶ هزار و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *