دوشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۲

برنده بهمن ماه قرعه کشی ۲۰۶ ویژه معرفان آپ باشید

اپلیکیشن پرداخت موبایلی آپ که برای تلفنهای همراه هوشمند اندروید و iOS طراحی شده، به سهولت از گوگل پلی، کافه بازار، اپ استور و مایکت، قابل دانلود، نصب و اجراست.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، اگر هنوز این اپ موبایلی را روی گوشی خود نصب نکرده اید، تا ۱۵ بهمن فرصت دارید تا با نصب و معرفی آن به دیگران علاوه بر برخورداری از خدمات متنوع و رایگان آن در پرداخت های موبایلی، شانس خود را در “قرعه کشی یک دستگاه پژوه۲۰۶ ویژه معرفان” نیز امتحان کنید.

قرعه کشی این دوره در تاریخ پانزدهم بهمن ماه با حضور ناظر صدا و سیما و جمعی از مدیران شرکت انجام خواهد شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آسان پرداخت (آپ)، در این دوره از قرعه کشی ها هر ماه یک خودروی ۲۰۶ به کاربرانی که معرف اپلیکشن آپ باشند تعلق می گیرد. علاوه بر این روزانه یک ربع سکه به تمام کاربران فعال اپلیکیشن و کد دستوری #۷۳۳* به قید قرعه اهدا می شود.

قابل ذکر است کاربر معرف اپلیکیشن آپ به کاربرانی گفته می شود که این اپلیکیشن موبایلی را به دیگران معرفی و شماره تلفن همراه آنها پس از نصب اپلیکیشن توسط کاربر جدید در اپلیکیشن به عنوان معرف وارد می شود. با اولین تراکنش از سوی کاربر جدید ۱۰۰۰ امتیاز برای معرف درج می شود، با افزایش این امتیازها شانس برنده شدن در قرعه کشی ماهانه آپ برای یک دستگاه خودروی ۲۰۶ بالاتر می رود.

کد خبر: 2528

این را نیز بررسی کنید

فروشگاه های تخفیف دار «بله» برای سال تحصیلی جدید

به مناسبت فرا رسیدن پاییز و شروع سال تحصیلی جدید، فروشگاه های فعال در اپلیکیشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *