سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

بانک شهر برگزیده جایزه ملی مدیریت مالی ایران

جایزه ملی مدیریت مالی ایران در ششمین دوره برگزاری این جایزه، در سطح تندیس بلورین به بانک شهر اختصاص یافت.
به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، در ششمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران و نهمین کنفرانس حسابداران و مدیران مالی که در سالن اجلاس و با حضور وزیر بهداشت و جمعی از مسئولان کشوری برگزار شد، بانک شهر به رأی هیئت داوران موفق به دریافت تندیس بلورین شد.
در این مراسم دکتر هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با اشاره به اهمیت جایگاه فعالیت‌های اقتصادی در زندگی شهروندان، نسبت به بهبود شرایط کنونی و موفقیت‌های بیشتر این بخش از کشور به منظور ارتقاء سطح کمی و کیفی امور جاری کشور ابراز امیدواری کرد.
وی در ادامه با اشاره به کمبودهای کنونی در حوزه سلامت، به تحولات مثبت صورت گرفته در حوزه روابط خارجی اشاره کرد و افزود: امیدواریم با اقدامات صورت گرفته در شرایط امروز کشور، شاهد رونق بیش از پیش بنگاه‌های اقتصادی و همچنین بهبود روند ارائه خدمات درمانی در سراسر کشور باشیم.
دکتر هاشمی، همچنین از تمامی بنگاه‌های اقتصادی کشور برای مشارکت در پروژه‌های تعریف شده از سوی وزارت بهداشت در قالب مستقل و یا مشترک با طرف‌های متقاضی خارجی دعوت کرد.
بر این اساس، در این مراسم از ۴۴بنگاه اقتصادی قدردانی و جایزه ملی مدیریت مالی ایران در سطح تندیس بلورین به بانک شهر اعطاء شد.

کد خبر: 2544

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *