یکشنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۲

۷۰۰۰ ساعت آموزش تخصصی بیمه های عمر و سرمایه گذاری بیمه رازی

شرکت بیمه رازی جهت توسعه بیمه های زندگی در کشور و ارتقاء دانش و تجربه شبکه فروش خود بیش از ۷۰۰۰ ساعت آموزش فنی و تخصصی و بازاریابی به نمایندگان خود ارائه کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، عباس رنجبر کلهرودی مدیر بیمه های عمر و حادثه شرکت ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: در راستای اهداف شرکت بیمه رازی و توسعه بیمه های زندگی در کشور و همچنین ارتقاء سهم بیمه های زندگی در سبد پرتفوی شرکت، اقدامات همه جانبه زیادی درشرکت بیمه رازی صورت گرفته است که ارائه بیش از ۷۰۰۰ ساعت آموزش های تخصصی بازاریابی و فروش و آشنایی با بیمه های عمر و سرمایه گذاری در ۲ ماه گذشته از آن جمله است.
مدیر بیمه های عمر و حادثه بیمه رازی افزود: در این دوره ها علاوه بر آموزش های فنی و تخصصی، نحوه بازاریابی و فروش بیمه های زندگی به نمایندگان و کارشناسان شرکت، در تهران، کرج، تبریز، رشت، گرگان، مشهد، قزوین، زنجان و … ارائه شده و انواع بیمه های زندگی شرکت جهت مدعوین تشریح شده است.
رنجبر کلهرودی یادآور شد که به منظور توسعه فرهنگ بیمه و ترویج بیمه ، سومین جشنواره بیمه های عمر و سرمایه گذاری شرکت بیمه رازی با عنوان ” جشنواره امید ” از اواسط آذرماه آغاز شده است و تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری ادامه خواهد یافت. در این جشنواره خریداران بیمه های زندگی، بیمه های حوادث انفرادی و بیمه مسافرت خارج از کشور در ایام جشنواره از تسهیلات ویژه ای برخوردار خواهند شد. وی افزود هموطنان عزیز جهت اطلاع بیشتر و بهره مندی از تسهیلات مذکور می توانند علاوه بر مراجعه به سایت اینترنتی شرکت، به کلیه شعب و نمایندگی این شرکت در سرتاسر کشور مراجعه نمایند.
مدیر بیمه های عمر و حادثه شرکت بیمه رازی همچنین بیان داشت: شرکت بیمه رازی با داشتن طرح های متنوع بیمه ای در بیمه های عمر و حوادث گروهی و برخورداری از شبکه گسترده نمایندگی، آمادگی دارد تا با ارائه طرح های ویژه، کلیه بنگاه ها، سازمان ها و مؤسسات دولتی و خصوصی و مراکز آموزشی، خیریه و … را تحت پوشش های بیمه عمر و حوادث قراردهد و آرامش و اطمینان را به اقشار مختلف جامعه ارائه نماید.

کد خبر: 2512

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

بیمه سامان زنگ بیمه را در قزوین نواخت

هفتم آذرماه و در نخستین روز از هفته بیمه، با مشارکت شرکت بیمه سامان، رویداد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *