سه شنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
خانه » بیمه » ۷۰۰۰ ساعت آموزش تخصصی بیمه های عمر و سرمایه گذاری بیمه رازی

۷۰۰۰ ساعت آموزش تخصصی بیمه های عمر و سرمایه گذاری بیمه رازی

شرکت بیمه رازی جهت توسعه بیمه های زندگی در کشور و ارتقاء دانش و تجربه شبکه فروش خود بیش از ۷۰۰۰ ساعت آموزش فنی و تخصصی و بازاریابی به نمایندگان خود ارائه کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، عباس رنجبر کلهرودی مدیر بیمه های عمر و حادثه شرکت ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: در راستای اهداف شرکت بیمه رازی و توسعه بیمه های زندگی در کشور و همچنین ارتقاء سهم بیمه های زندگی در سبد پرتفوی شرکت، اقدامات همه جانبه زیادی درشرکت بیمه رازی صورت گرفته است که ارائه بیش از ۷۰۰۰ ساعت آموزش های تخصصی بازاریابی و فروش و آشنایی با بیمه های عمر و سرمایه گذاری در ۲ ماه گذشته از آن جمله است.
مدیر بیمه های عمر و حادثه بیمه رازی افزود: در این دوره ها علاوه بر آموزش های فنی و تخصصی، نحوه بازاریابی و فروش بیمه های زندگی به نمایندگان و کارشناسان شرکت، در تهران، کرج، تبریز، رشت، گرگان، مشهد، قزوین، زنجان و … ارائه شده و انواع بیمه های زندگی شرکت جهت مدعوین تشریح شده است.
رنجبر کلهرودی یادآور شد که به منظور توسعه فرهنگ بیمه و ترویج بیمه ، سومین جشنواره بیمه های عمر و سرمایه گذاری شرکت بیمه رازی با عنوان ” جشنواره امید ” از اواسط آذرماه آغاز شده است و تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری ادامه خواهد یافت. در این جشنواره خریداران بیمه های زندگی، بیمه های حوادث انفرادی و بیمه مسافرت خارج از کشور در ایام جشنواره از تسهیلات ویژه ای برخوردار خواهند شد. وی افزود هموطنان عزیز جهت اطلاع بیشتر و بهره مندی از تسهیلات مذکور می توانند علاوه بر مراجعه به سایت اینترنتی شرکت، به کلیه شعب و نمایندگی این شرکت در سرتاسر کشور مراجعه نمایند.
مدیر بیمه های عمر و حادثه شرکت بیمه رازی همچنین بیان داشت: شرکت بیمه رازی با داشتن طرح های متنوع بیمه ای در بیمه های عمر و حوادث گروهی و برخورداری از شبکه گسترده نمایندگی، آمادگی دارد تا با ارائه طرح های ویژه، کلیه بنگاه ها، سازمان ها و مؤسسات دولتی و خصوصی و مراکز آموزشی، خیریه و … را تحت پوشش های بیمه عمر و حوادث قراردهد و آرامش و اطمینان را به اقشار مختلف جامعه ارائه نماید.

* کد خبر: 2512

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

صرفه جویی در وقت مشتریان با بیمه دیجیتال اتومبیل “سامان”

  رئیس اداره نظارت بر خسارت بیمه های اتومبیل شرکت بیمه سامان اعلام کرد : …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *