سه شنبه , ۲ مرداد ۱۴۰۳

تصمیم شورای پول و اعتبار برای موسسه ثامن الحجج است

عضو شورای پول و اعتبار می گوید: افرادی که می‌خواهد از آخرین وضعیت این موسسات ( اینکه دارای مجوز هستند یا خیر) با خبر شوند می‌توانند به سامانه بانک مرکزی مراجعه کنند و این تشابه و اشکالات اسمی برایشان اتفاق نیفتد.
به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، عضو شورای پول و اعتبار می گوید: افرادی که می‌خواهد از آخرین وضعیت این موسسات ( اینکه دارای مجوز هستند یا خیر) با خبر شوند می‌توانند به سامانه بانک مرکزی مراجعه کنند و این تشابه و اشکالات اسمی برایشان اتفاق نیفتد.
به گزارش واحد مرکزی خبر، محمد رضا پورابراهیمی، عضو شورای پول و اعتبار می گوید: در آخرین جلسه شورای پول و اعتبار مصوب شد که موضوع بحث تصویه سپرده گذاران موسسه ثامن الحجج بر اساس برنامه زمانبندی در دستور کار قرار گیرد و قرار است در اواسط همین ماه از مبالغ اندک تا سقف ۳ میلیون، ۵ میلیون و ۱۰ میلیون تصویه سپرده گذاران موسسه ثامن الحجج از طریق بانک پارسیان انجام شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: در مراحل بعدی نیز سپرده های با سقف بالاتر نیز تصویه خواهد شد تا تعیین و تکلیف نهایی برای این موسسه صورت گیرد. پور ابراهیمی تاکید داشت: این تصمیم برای موسسه ثامن الحجج ربطی به موسسه ثامن و موسسات مشابه ندارد.

او تصریح کرد: افرادی که می‌خواهد از آخرین وضعیت این موسسات ( اینکه دارای مجوز هستند یا خیر) با خبر شوند می‌توانند به سامانه بانک مرکزی مراجعه کنند و این تشابه و اشکالات اسمی برایشان اتفاق نیفتد.

کد خبر: 2516

این را نیز بررسی کنید

قانون بودجه ۱۴۰۳، اخذ مالیات از روحیه کارگران

اگر چه مهم‌ترین راهکار حل نسبی مشکل کوچک شدن سفره کارگران، بالا بردن حقوق متناسب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *