چهارشنبه , ۴ خرداد ۱۴۰۱
خانه » بانک » تصمیم شورای پول و اعتبار برای موسسه ثامن الحجج است

تصمیم شورای پول و اعتبار برای موسسه ثامن الحجج است

عضو شورای پول و اعتبار می گوید: افرادی که می‌خواهد از آخرین وضعیت این موسسات ( اینکه دارای مجوز هستند یا خیر) با خبر شوند می‌توانند به سامانه بانک مرکزی مراجعه کنند و این تشابه و اشکالات اسمی برایشان اتفاق نیفتد.
به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، عضو شورای پول و اعتبار می گوید: افرادی که می‌خواهد از آخرین وضعیت این موسسات ( اینکه دارای مجوز هستند یا خیر) با خبر شوند می‌توانند به سامانه بانک مرکزی مراجعه کنند و این تشابه و اشکالات اسمی برایشان اتفاق نیفتد.
به گزارش واحد مرکزی خبر، محمد رضا پورابراهیمی، عضو شورای پول و اعتبار می گوید: در آخرین جلسه شورای پول و اعتبار مصوب شد که موضوع بحث تصویه سپرده گذاران موسسه ثامن الحجج بر اساس برنامه زمانبندی در دستور کار قرار گیرد و قرار است در اواسط همین ماه از مبالغ اندک تا سقف ۳ میلیون، ۵ میلیون و ۱۰ میلیون تصویه سپرده گذاران موسسه ثامن الحجج از طریق بانک پارسیان انجام شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: در مراحل بعدی نیز سپرده های با سقف بالاتر نیز تصویه خواهد شد تا تعیین و تکلیف نهایی برای این موسسه صورت گیرد. پور ابراهیمی تاکید داشت: این تصمیم برای موسسه ثامن الحجج ربطی به موسسه ثامن و موسسات مشابه ندارد.

او تصریح کرد: افرادی که می‌خواهد از آخرین وضعیت این موسسات ( اینکه دارای مجوز هستند یا خیر) با خبر شوند می‌توانند به سامانه بانک مرکزی مراجعه کنند و این تشابه و اشکالات اسمی برایشان اتفاق نیفتد.

* کد خبر: 2516

این را نیز بررسی کنید

کارآفرین

ابلاغ دستور العمل افزایش تسهیلات وام ازدواج در بانک کارآفرین

به دنبال ابلاغ بخشنامه بانک مرکزی در خصوص شرایط جدید اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *