جمعه , ۲۱ مرداد ۱۴۰۱
خانه » بانک » مشارکت بانک شهر در تعویض ۱۰هزار دستگاه تاکسی فرسوده

مشارکت بانک شهر در تعویض ۱۰هزار دستگاه تاکسی فرسوده

مدیرعامل بانک شهر از مشارکت این بانک در تعویض ۱۰هزار دستگاه تاکسی فرسوده پایتخت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، دکتر حسین محمدپورزرندی با اشاره به اینکه توسعه حمل و نقل عمومی تنها راه نجات مردم از آلودگی پایتخت و سایر کلانشهرهاست، تصریح کرد: باید بیش از پیش به حمل و نقل عمومی توجه شود.
مدیرعامل بانک شهر با بیان این ‌که این بانک، به صورت جدی در حوزه مسئولیت اجتماعی فعالیت دارد، گفت: بر همین اساس، بانک شهر در تعویض ۱۰هزار دستگاه تاکسی فرسوده شهر تهران نیز مشارکت داشته است و انجام این کار در سایر کلانشهرها نیز در دستور کار قرار دارد.
وی توسعه حمل و نقل عمومی را از عوامل موثر در نجات مردم از آلودگی هوا دانست و افزود: در این خصوص بانک شهر سرمایه‌گذاری در خط سه متروی تهران را انجام داده و همچنین خط ۶مترو نیز به صورت مستقیم توسط بانک شهر ساخته می‌شود.
پورزرندی خاطرنشان کرد: برای احداث خط۷ نیز همکاری قابل‌توجهی در تامین مالی از سوی بانک شهر انجام شده و همچنین در شهرهای اصفهان، شیراز، مشهد و تبریز نیز بانک شهر در ساخت خطوط مترو مشارکت داشته است.
مدیرعامل بانک شهر با تاکید بر نقش مقوله بانکداری مجازی بر کاهش روند آلودگی هوای شهرها، افزود: در حال حاضر بانک شهر، خدمات الکترونیکی بانکی را به صورت ۲۴ساعته به شهروندان ارایه می‌دهد و در بیشتر بوستان‌ها و مراکز خرید پیشخوان‌های شهرنت آماده ارائه خدمات به شهروندان است.

* کد خبر: 2492

این را نیز بررسی کنید

کارآفرین

بانک کارآفرین؛ الگوی بانکداری، تعهد به شفافیت تا ترویج نیکوکاری

تعهد به شفافیت مالی در شبکه بانکی از جمله مهم‌ترین درخواست‌های شهروندان است که بانک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *