دوشنبه , ۱۳ تیر ۱۴۰۱
خانه » بانک » استفاده بهینه از فضای پس از اجرای برجام

استفاده بهینه از فضای پس از اجرای برجام

مدیرعامل بانک شهر بر استفاده بهینه از فضای پس از اجرای برجام در حوزه خدمات بانکی بین‌المللی تاکید کرد و گفت: این امکان ایجاد شده تا در فضای موجود، شرایط متفاوتی را برای حمایت از پروژه‌های شهری فراهم کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، دکتر حسین محمدپورزرندی با بیان این مطلب گفت: هدف از تاسیس بانک شهر این است که بتواند زمینه‌های لازم برای توسعه عمران شهر را فراهم آورد و در این خصوص افزایش کیفیت زندگی در کلانشهرها و شهرهای مختلف کشور در اولویت برنامه‌های ما قرار دارد.
پورزرندی خاطرنشان کرد: پروژه‌های شهری کلانشهرها به نسل آینده و مردم کشور متعلق است و در همین زمینه بانکداری با محور مسئولیت اجتماعی و با رویکرد بانکداری اجتماعی در دستور کار بانک شهر قرار دارد.
وی با بیان این ‌که برای افزایش سطح کیفی زندگی شهروندان، نیازمند توجه به انسان‌ها و توسعه منابع انسانی هستیم، افزود: در همین زمینه معتقد هستیم که مشتری‌مداری و توجه به مشتری از عمده‌ترین دلایل پیشرفت سازمان‌هاست و بانک شهر نیز با توسعه خدمات الکترونیک به ویزه در نقاط پرتردد شهری، در این زمینه تلاش کرده است.
وی با اشاره به اجرایی شدن برجام، افزود: امروز شهرها نیازمند امکانات تفریحی و احداث هتل‌ها دارند و این آمادگی وجود دارد تا از طریق کنسرسیوم با بانک‌های خارجی، چنین امکاناتی فراهم شود.
پورزرندی در ادامه با اشاره به موفقیت‌های این بانک طی یک سال گذشته، اظهار کرد: در این مدت، در حوزه رشد سرمایه، توسعه بانکداری مجازی و منابع انسانی، رشد قابل‌قبولی در بانک شهر دیده شده است.

* کد خبر: 2426

این را نیز بررسی کنید

امکان پرداخت غیرحضوری نذورات در بانک دی

بانک دی امکان پرداخت غیرحضوری نذورات نقدی هم‌وطنان به آستان مبارک حضرت امام رضا(ع) را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *