جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲

عرضه پذیره نویسی حق تقدم سهام استفاده نشده بیمه سرمد از طریق بازار فرابورس

پذیره نویسی حق تقدم سهام استفاده نشده شرکت بیمه سرمد از طریق بازار فرابورس عرضه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، با توجه به مصوبۀ مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت بیمه سرمد (سهامی عام) مورخ ۱۳/۱۲/۱۳۹۳، مبنی بر افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۴۰۰میلیارد ریال به مبلغ ۱٫۰۰۰ میلیارد ریال، در مهلت تعیین شده استفاده از حق تقدم خرید سهام از سوی شرکت برای سهامداران فراهم شد.
در مدت قانونی تعیین شده تعداد ۴۵۴,۴۵۷,۹۳۳ سهم از سهام جدید توسط سهامداران شرکت پذیره‌نویسی شد. با توجه به انقضای مهلت استفاده از حق تقدم مذکور و به منظور تحقق افزایش سرمایه،‌ تعداد ۱۴۵,۵۴۲,۰۶۷سهم هزار ریالی استفاده نشده سهامداران برای پذیره نویسی از طریق بازار فرابورس عرضه می‌شود.
پذیره نویسی از اول وقت اداری روز شنبه مورخ سوم بهمن ماه سال جاری آغاز و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ دوم اسفند ۱۳۹۳ ادامه خواهد داشت. چنانچه سقف سرمایه تعیین شده قبل از انقضای مهلت پذیره نویسی تکمیل و وجوه مربوطه تأمین گردد، عملیات پذیره نویسی متوقف خواهد شد.
علاقه مندان می‌توانند از طریق کارگزاری های بورس اقدام به خرید سهام نمایند. یادآور می‌شود که سهامدارانی که حق تقدم فوق را خریداری می نمایند، می‌بایست علاوه بر مبلغ پرداختی بابت حق‏تقدم، مبلغ اسمی هر سهم را نیز به کارگزار مربوطه بپردازند.
همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اعلامیه پذیره نویسی سهام بیمه سرمد، لینک مورد نظر را کلیک فرمایید.

کد خبر: 2406

این را نیز بررسی کنید

قیمت خودرو

مدیرعامل بیمه ملت عضو هیئت رییسه سندیکای بیمه‌گران ایران شد

علی‌رضا یزدان‌دوست، مدیرعامل شرکت بیمه ملت با رای شورای عمومی به عنوان عضو اصلی هیئت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *