پنج شنبه , ۹ آذر ۱۴۰۲

برای زندگی همین یک زمین را داریم

سید محسن هاشمی، پیام بانک ایران زمین با عنوان «برای زندگی همین یک زمین را داریم»، را در راستای مسئولیت اجتماعی این بانک، در زمینه کاهش آلودگی هوا از طریق بانکداری الکترونیک دانست.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، کارشناسان بانک ایران زمین با حضور در پنجمین همایش و نمایشگاه سالانه بانکداری الکترونیک و شرکت‌های پرداخت در برج میلاد، ضمن ارائه خدمات بانکداری الکترونیک با متخصصان و شرکت‌های فعال در این حوزه به تبادل نظر پرداختند.
سید محسن هاشمی مدیرعامل بانک ایران زمین با حضور در غرفه این بانک که در حاشیه همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت دایر شده بود، ضمن بازدید از آن بر اهمیت بانکداری الکترونیک و اثرات مثبت آن بر روند زندگی امروز تاکید نمود و اظهار داشت: بانکها به عنوان نهادهایی اقتصادی-اجتماعی باید در راستای آنچه به عنوان مسئولیت اجتماعی بر دوش دارند، به گسترش هرچه بیشتر بانکداری الکترونیک که زمینه ساز حفظ منابع طبیعی، صرفه جویی در وقت و آلودگی کمتر محیط زیست است، بپردازند.
هاشمی همچنین پیام بانک ایران زمین با عنوان «برای زندگی همین یک زمین را داریم»، را در همین راستا ارزیابی و از آن به عنوان مسئولیت اجتماعی بانک ایران زمین در زمینه کاهش آلودگی هوا، از طریق بانکداری الکترونیک یاد کرد.
در ادامه این نمایشگاه مجید شایسته و هادی قدیمی از اعضای هیئت مدیره بانک ایران زمین، ضمن حضور در غرفه این بانک، با متخصصان و شرکت‌های فعال در بخش‌های الکترونیک بانکی دیدار و گفت و گو نمودند.
در حاشیه این نمایشگاه بانک ایران زمین به ۱۰ نفر از کسانیکه در مسابقه ارائه انتقادات و پیشنهادات بانک شرکت نمودند، جوایزی را اهدا نمود.

کد خبر: 2377

این را نیز بررسی کنید

بنگاه هایی که به بانک ها تحمیل می شوند

طی سالهای اخیر بارها به موضوع بنگاهداری بانک ها و لزوم خروج از بنگاه داری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *