جمعه , ۲۱ مرداد ۱۴۰۱
خانه » بانک » برگزاری همایش و کارگاه آموزشی مناقصات و مزایده‌ها بانک ملی

برگزاری همایش و کارگاه آموزشی مناقصات و مزایده‌ها بانک ملی

سومین همایش و کارگاه آموزشی مناقصات و مزایده‌های بانک ملی ایران با حضور سید ولی‌اله فاطمی اردکانی عضو هیأت مدیره، روح‌اله لهرابیان معاون امور پشتیبانی و مسئولان وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، در این همایش فاطمی اردکانی طی سخنانی اظهار داشت: قوانین مناقصاتی بانک ملی ایران هیچ گونه مشکلی به صورت جدی نداشته و عملکرد مناسب بانک در این زمینه مورد تأیید وزارتخانه نیز قرار گرفته است. در نتیجه موفق شدیم بسیاری از مسائلی را که در سال‌های ۹۱ و ۹۲ در مرحله تصمیم‌سازی بوده است به مرحله عمل برسانیم.

وی در پایان گفت: امیدوارم بتوانیم مسیرهای با کیفیت و روان را برای رشد آینده بانک و کسب سهم بیشتر بازار پیدا کنیم.

لهرابیان معاون امور پشتیبانی نیز در سخنان خود اظهار داشت: در رویکرد جدید بانک مسأله مهم به جای خرید کالا، خرید خدمت است تا بتوانیم از طریق آن خدمات مطلوبی را به مشتریان ارائه بدهیم.

وی افزود: ما نمی‌توانیم به عنوان یک بانکدار منابع خود را ذخیره کنیم تا در آینده ارزش افزوده پیدا کند زیرا ما بنگاه‌دار نیستیم، بنابراین باید اموال و املاک مازاد را با حفظ منافع بانک به فروش رسانده و واگذار کنیم.

وی در پایان گفت: شجاعت به این معنی نیست که قانون را رعایت نکنیم، شجاع به کسانی می‌گویند که از طریق قانون و با استفاده از ظرفیت‌های موجود به صورت قانونی کار خود را به نحو احسن انجام دهند. انتظار این است که همکاران ضوابط را به طور مشخص و کامل رعایت کنند و بودجه‌های تخصیص یافته را به طور جدی مدنظر داشته و با رعایت همه جانبه آنها سعی در پیشبرد امور به نحو احسن داشته باشند. همچنین در این همایش قربان‌پور مدیر کل اموال دولتی و اوراق بهادار و برزوزاده مدیر کل خزانه وزارت امور اقتصادی و دارایی به ترتیب در ارتباط با دیدگاه‌ها و نقطه نظرات وزارت امور اقتصادی و دارایی در حوزه اموال دولتی و همچنین در حوزه قانون و مقررات برگزاری مناقصه و مزایده به ایراد سخن پرداختند.

* کد خبر: 2339

این را نیز بررسی کنید

کارآفرین

بانک کارآفرین؛ الگوی بانکداری، تعهد به شفافیت تا ترویج نیکوکاری

تعهد به شفافیت مالی در شبکه بانکی از جمله مهم‌ترین درخواست‌های شهروندان است که بانک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *