سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

اعلام میزان اسناد خزانه اسلامی واگذار شده توسط بانک ملی ایران

در راستای اجرای بند ط تبصره ۶ قانون بودجه سال ۱۳۹۳ کل کشور، بانک ملی ایران عاملیت واگذاری مبلغ ۱۰ هزار میلیارد ریال اسناد خزانه اسلامی به پیمانکاران غیر دولتی وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، نیرو، کشور، ورزش و جوانان و آموزش و پرورش را پذیرفته و تا تاریخ ۲۶ آذر ماه ۱۳۹۴، مبلغ چهار هزار و ۳۳۷ میلیارد ریال از این اسناد واگذار شده است.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه و بر اساس اعلام روابط عمومی بانک ملی ایران، در عین حال به استناد بند ط تبصره ۶ قانون بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور، عاملیت عرضه اسناد ذکر شده به طلبکاران غیر دولتی وزارتخانه‌ها تا سقف ۵۰ هزار میلیارد ریال به این بانک واگذار گردیده است. در این ارتباط واگذاری مراحل اول و دوم اسناد مذکور از تاریخ‌های ۲۱ شهریور ماه ۱۳۹۴ و ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۴ به مبلغ ۲۰ هزار میلیارد ریال به طلبکاران غیر دولتی وزارت راه و شهرسازی آغاز شد که تا تاریخ ۲۶ آذر ماه ۱۳۹۴ مبلغ ۹۵۳ میلیارد ریال از اسناد مربوط به مرحله اول و مبلغ ۹۵۶ میلیارد ریال از اسناد مربوط به مرحله دوم به پیمانکاران معرفی شده وزارت مذکور واگذار گردید.

همچنین واگذاری مبلغ ۲۰ هزار میلیارد ریال اسناد خزانه اسلامی از محل قانون بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور مربوط به پیمانکاران وزارت نیرو در دست اقدام می‌باشد که در صورت معرفی توسط آن وزارتخانه، انجام خواهد پذیرفت.

کد خبر: 2341

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *