سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

اعلام جوایز نخستین جشنواره “نقد صنعت بانکداری – با محوریت بانک اقتصادنوین”

دبیرخانه نخستین جشنواره “نقد صنعت بانکداری – با محوریت بانک اقتصادنوین” جوایز نفرات برگزیده این جشنواره را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، آثار برگزیده نفرات اول تا سوم محورهای شش‌گانه این جشنواره به ترتیب سه، دو و یک سکه بهار آزادی جایزه خواهد بود، ضمن اینکه به همت شورای سیاست‌گذاری این جشنواره پیش‌بینی‌های لازم برای برگزاری دوره آموزش نقدنویسی برای شرکت کنندگان در این جشنواره با حضور استادان به نام داخلی و خارجی صورت گرفته که جزییات این دوره که با همکاری دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی برگزار خواهد شد، متعاقبا اعلام خواهد شد.

موضوعات مقالات برای حضور در جشنواره، موضوعات مرتبط با صنعت بانکداری است که نقش نظام بانکی در توسعه اقتصادی کشور با تاکید بر بخش‌های تولید و سرمایه‌گذاری، نقش نظام بانکی در بازار سرمایه، نقش نظام بانکی در توسعه خدمات نوین و مشتری محوری، نقش نظام بانکی در حوزه فرهنگی و ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، بررسی آثار سیاست‌ها، قوانین و متغیرهای بیرونی بر عملکرد نظام بانکی و فضای کسب و کار، نقش نظام بانکی در عرصه بین‌المللی و نظام بانکی در دوره پسا تحریم- از جمله محورهای پیشنهادی این جشنواره است.

لازم به ذکر است مهلت ارسال آثار نخستین جشنواره تخصصی رسانه‌ای “نقد صنعت بانکداری – با محوریت بانک اقتصادنوین” ۱۱ دی ماه پایان یافته بود که به دلیل استقبال از این جشنواره، این مهلت تا پایان دی ماه تمدید شد.

جشنواره تخصصی رسانه‌ای “نقد صنعت بانکداری – با محوریت بانک اقتصادنوین”در سه گروه رسانه‌ای شامل رسانه‌های مکتوب (روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها و مجلات اقتصادی و غیر اقتصادی)، رسانه‌های مجازی (سایت‌ها، خبرگزاری‌ها و وب‌سایت‌های تخصصی) و رسانه‌های دیداری و شنیداری (تلویزیون و رادیو) برگزار می‌شود و آثار منتشر شده در این گروه‌ها، حایز شرایط حضور در جشنواره خواهد بود. همچنین در بخش جنبی نیز، دبیرخانه جشنواره، آماده پذیرش آثار تصویری از جمله “کاریکاتور و کارتون” مرتبط با موضوعات فوق خواهد بود.

در این جشنواره دو گروه داوری متشکل از استادان و صاحب نظران “حوزه رسانه و بانکی” آثار را بررسی خواهند کرد. دکتر مجید رضاییان، دکتر محمدمهدی فرقانی، دکتر علی‌‌‌اکبر قاضی‌زاده، دکتر بیژن نفیسی، دکتر حسن نمک‌دوست و دکتر اکبر نصراللهی در بخش رسانه‌ای و دکتر حسین عبده تبریزی، دکتر طهماسب مظاهری و دکتر محمدهادی مهدویان به عنوان داوران حوزه بانکی به بررسی آثار ارسالی خواهند پرداخت.

گفتنی است، دریافت آثار از اول آبان ماه سال جاری آغاز و تا پایان دی ماه، ادامه خواهد داشت و مقالات و نقدهای نگارش شده نیز باید در دوره زمانی یک فروردین ۱۳۹۳ لغایت ۳۰ دی ماه ۱۳۹۴ تولید و منتشر شده باشند. شرکت کنندگان حداکثر تا همین تاریخ، فرصت دارند تا نسبت به ارسال آثار خود از طریق سایت اینترنتی naghdfestival.enbank.ir به دبیرخانه جشنواره اقدام کنند.

کد خبر: 2303

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *