چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

استفاده از الگوی بانک شهر برای توسعه حمل و نقل عمومی

نایب رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با تقدیر از عملکرد بانک شهر در زمینه نوسازی ناوگان اتوبوسرانی تهران، بر لزوم استفاده از الگوی این بانک در توسعه حمل و نقل عمومی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، اسماعیل دوستی با اشاره به فعالیت شهرداری و شورای شهر در زمینه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و مترو، اظهار کرد: عملکرد بانک شهر در زمینه حمایت از کلانشهرها و پروژه‌های حمل و نقل عمومی، قابل تحسین است و می‌تواند به عنوان الگویی سازنده در بانک مرکزی مطرح و در سایر بانک‌ها نیز انجام شود.

وی با اشاره به کمبود بودجه‌های دولتی در تجهیز و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و مشکلات شهرداری‌ها در این زمینه تصریح کرد: در چنین شرایطی بانک شهر در ساخت خطوط ۶ و ۷مترو مشارکت جدی داشت و این اقدام می‌تواند به شهرداری کمک کند تا روند ساخت مترو سرعت یابد.

دوستی در ادامه با تاکید بر اهمیت لزوم مشارکت‌ بانک‌ها در این حوزه افزود: بانک‌ها می‌توانند این اقدام بانک شهر را الگو قرار دهند تا به این ترتیب بتوان در زمینه توسعه حمل و نقل عمومی بیشتر فعالیت کرد، چرا که در غیر این صورت نه فقط در تهران بلکه در آینده در تمام کلانشهرهای کشور مشکل حمل و نقل خواهیم داشت.

کد خبر: 2309

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *