سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

کارگاه طراحی و توسعه مدل مرجع فرایندی BPRM با رویکرد ITIL آپ

کارگاه “طراحی و توسعه مدل مرجع فرایندی BPRM با رویکرد ITIL شرکت آسان پرداخت پرشین” برای نخستین بار در ایران، در پنجمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت برگزار خواهد شد .

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، این کارگاه در تاریخ ۲۱ دی ماه سالجاری ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۳۰ در محل سالن ۶ طبقه B1 مرکز همایش های برج میلاد برگزار خواهد شد.

شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ) که از حامیان اصلی این همایش است، با ارائه خدمات امکان نصب اپلیکیشن آپ و ایجاد امکان مذاکره مستقیم با کارشناسان پیرامون درخواست پذیرندگی پایانه های فروشگاهی pos و درگاههای پرداخت اینترنتی IPG و یک کارگاه تحصصی در این همایش دو روزه حضور خواهد داشت.

قابل ذکر است ،پنجمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظامهای پرداخت ۲۱ و ۲۲ دی ماه سالجاری در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می شود.

این همایش با اهداف بررسی کلان روندهای بین‌المللی بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، ایجاد فضای مناسب برای سیاستگذاران، بانکداران و خبرگان حوزه فناوری اطلاعات جهت تبادل نظر در مورد چشم‌انداز صنعت بانکداری، معرفی نقشه راه نظام‌های پرداخت ملی، بحث و تبادل نظر در خصوص آخرین تحولات صنعت بانکداری الکترونیک، بررسی قوانین و مقررات موجود، ارائه دستاوردهای ملی و بین‌المللی صنعت بانکداری و فناوری اطلاعات برگزار می شود.شرکت آسان پرداخت پرشین در این همایش یکی از حامیان اصلی رویداد است.

کد خبر: 2289

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *