دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰
خانه » بانک » کارگاه طراحی و توسعه مدل مرجع فرایندی BPRM با رویکرد ITIL آپ

کارگاه طراحی و توسعه مدل مرجع فرایندی BPRM با رویکرد ITIL آپ

کارگاه “طراحی و توسعه مدل مرجع فرایندی BPRM با رویکرد ITIL شرکت آسان پرداخت پرشین” برای نخستین بار در ایران، در پنجمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت برگزار خواهد شد .

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، این کارگاه در تاریخ ۲۱ دی ماه سالجاری ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۳۰ در محل سالن ۶ طبقه B1 مرکز همایش های برج میلاد برگزار خواهد شد.

شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ) که از حامیان اصلی این همایش است، با ارائه خدمات امکان نصب اپلیکیشن آپ و ایجاد امکان مذاکره مستقیم با کارشناسان پیرامون درخواست پذیرندگی پایانه های فروشگاهی pos و درگاههای پرداخت اینترنتی IPG و یک کارگاه تحصصی در این همایش دو روزه حضور خواهد داشت.

قابل ذکر است ،پنجمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظامهای پرداخت ۲۱ و ۲۲ دی ماه سالجاری در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می شود.

این همایش با اهداف بررسی کلان روندهای بین‌المللی بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، ایجاد فضای مناسب برای سیاستگذاران، بانکداران و خبرگان حوزه فناوری اطلاعات جهت تبادل نظر در مورد چشم‌انداز صنعت بانکداری، معرفی نقشه راه نظام‌های پرداخت ملی، بحث و تبادل نظر در خصوص آخرین تحولات صنعت بانکداری الکترونیک، بررسی قوانین و مقررات موجود، ارائه دستاوردهای ملی و بین‌المللی صنعت بانکداری و فناوری اطلاعات برگزار می شود.شرکت آسان پرداخت پرشین در این همایش یکی از حامیان اصلی رویداد است.

* کد خبر: 2289

این را نیز بررسی کنید

فرزین

فرزین: اکوسیستم کارآفرینی را ایجاد می‌کنیم

مدیرعامل بانک کارآفرین از ایجاد اکوسیستم کارآفرینی در سال ۱۴۰۰ خبر داد. به گزارش پایگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *