چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

کاربران معرف اپلیکیشن آپ ۲۰۶ جایزه می‌گیرند

اپلیکیشن پرداخت موبایلی آپ به سهولت قابل دانلود از گوگل پلی و کافه بازار و اپ استور و مایکت ، برای گوشی هایی با سیستم عامل اندروید و ios قابل نصب و اجراست .

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، اگر هنوز این اپ موبایلی را روی گوشی خود نصب نکرده اید این کار را انجام دهید تا بتوانید آن را به دیگران معرفی کرده تا علاوه بر برخوردار شدن از جوایزمتنوع ، در “قرعه کشی ویژه معرفان “نیز شرکت داده شوید .

فقط چند روز دیگر تا قرعه کشی یک دستگاه خودروی ۲۰۶ برای کاربران معرف اپلیکشن آپ باقیمانده است. قرعه کشی این دوره در تاریخ پانزدهم دی ماه با حضور ناظر صدا و سیما و جمعی از مدیران شرکت انجام خواهد شد.

در این دوره از قرعه کشی ها هر ماه یک خودروی ۲۰۶ به کاربرانی که معرف اپلیکشن آپ باشند تعلق می گیرد. علاوه بر آن درهر فصل نیز یک خودروی BMW و روزانه یک ربع سکه به تمام کاربران فعال اپلیکیشن و کد دستوری #۷۳۳*به قید قرعه اهدا می شود.

کاربر معرف اپلیکیشن آپ به کاربرانی گفته می شود که این اپ موبایلی را به دیگران معرفی و شماره تلفن همراه آنها پس از نصب اپلیکیشن توسط کاربر جدید در اپلیکیشن به عنوان معرف وارد می شود، با اولین تراکنش از سوی کاربر جدید ۱۰۰۰ امتیاز برای معرف درج می شود، با افزایش این امتیازها شانس برنده شدن در قرعه کشی ماهانه آپ برای یک دستگاه خودروی ۲۰۶ بالاتر می رود .

کد خبر: 2205

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *