جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره “نقد صنعت بانکداری – با محوریت بانک اقتصادنوین”

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره “نقد صنعت بانکداری – با محوریت بانک اقتصادنوین”با موافقت شواری سیاست‌گذاری نخستین جشنواره تخصصی رسانه‌ای “نقد صنعت بانکداری – با محوریت بانک اقتصادنوین” مهلت ارسال آثار این جشنواره تا پایان دی ماه تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، این جشنواره که از اول آبان ماه سال جاری آغاز شد و تا پایان دی ماه ادامه خواهد داشت، در سه گروه رسانه‌ای شامل رسانه‌های مکتوب (روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها و مجلات اقتصادی و غیر اقتصادی)، رسانه‌های مجازی (سایت‌ها، خبرگزاری‌ها و وب‌سایت‌های تخصصی) و رسانه‌های دیداری و شنیداری (تلویزیون و رادیو) برگزار می‌شود و آثار منتشر شده در این گروه‌ها، حایز شرایط حضور در جشنواره خواهد بود.

موضوعات مقالات برای حضور در جشنواره، موضوعات مرتبط با صنعت بانکداری است که نقش نظام بانکی در توسعه اقتصادی کشور با تاکید بر بخش‌های تولید و سرمایه‌گذاری، نقش نظام بانکی در بازار سرمایه، نقش نظام بانکی در توسعه خدمات نوین و مشتری محوری، نقش نظام بانکی در حوزه فرهنگی و ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، بررسی آثار سیاست‌ها، قوانین و متغیرهای بیرونی بر عملکرد نظام بانکی و فضای کسب و کار، نقش نظام بانکی در عرصه بین‌المللی و نظام بانکی در دوره پسا تحریم- از جمله محورهای پیشنهادی این جشنواره است.

همچنین در بخش جنبی نیز، دبیرخانه جشنواره، آماده پذیرش آثار تصویری از جمله “کاریکاتور و کارتون” مرتبط با موضوعات فوق خواهد بود.

در این جشنواره دو گروه داوری متشکل از استادان و صاحب نظران “حوزه رسانه و بانکی” آثار را بررسی خواهند کرد. دکتر مجید رضاییان، دکتر محمدمهدی فرقانی، دکتر علی‌اکبر قاضی‌زاده، دکتر بیژن نفیسی، دکتر حسن نمک‌دوست و دکتر اکبر نصراللهی در بخش رسانه‌ای و دکتر حسین عبده تبریزی، دکتر طهماسب مظاهری و دکتر محمدهادی مهدویان به عنوان داوران حوزه بانکی به بررسی آثار ارسالی خواهند پرداخت.

گفتنی است، دریافت آثار از اول آبان ماه سال جاری آغاز و تا پایان دی ماه، ادامه خواهد داشت و مقالات و نقدهای نگارش شده نیز باید در دوره زمانی یک فروردین ۱۳۹۳ لغایت ۳۰ دی ماه ۱۳۹۴ تولید و منتشر شده باشند. شرکت کنندگان حداکثر تا همین تاریخ، فرصت دارند تا نسبت به ارسال آثار خود از طریق سایت اینترنتی naghdfestival.enbank.ir به دبیرخانه جشنواره اقدام کنند.

کد خبر: 2209

این را نیز بررسی کنید

بنگاه هایی که به بانک ها تحمیل می شوند

طی سالهای اخیر بارها به موضوع بنگاهداری بانک ها و لزوم خروج از بنگاه داری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *