چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

برگزاری جشنواره ایران بانک ۲۰۱۶ با رویکرد بانکداری اجتماعی

چهارمین جشنواره بین المللی ایران بانک ۲۰۱۶ با همکاری تنگاتنگ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت صنعت، معدن و تجارت، اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران، اتاق مرکزی تعاون جمهوری اسلامی، دیگرسازمان های مدیریتی و علمی و پژوهشی و دانشگاه های سراسر کشور ازجمله دانشگاه علامه طباطبایی در بهمن ماه سال جاری در هتل المپیک تهران برگزار می گردد.

دکتر نیما امیر شکاری مدیر گروه بانکداری الکترونیک پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی ج.ا.ا به عنوان دبیر علمی این جشنواره با بیان مطلب فوق افزود : پس از برگزاری موفق و با شکوه سومین دوره جشنواره بین المللی ایران بانک ۲۰۱۵ در مشهد مقدس با حضور جمعی از مدیران ملی از وزارت خانه های صنعت، معدن و تجارت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، امور اقتصاد و دارایی و اتاق بازرگانی که استقبال گسترده مدیران ارشد نظام بانکی، اساتید، پژوهشگران و دانشجویان این عرصه را به همراه داشت، دوره بعدی این رویداد ” جشنواره بین المللی ایران بانک ۲۰۱۶ “، با محوریت بانکداری الکترونیک، معوقات بانکی و بازاریابی خدمات بانکی مبتنی بر IT ، با دعوت از مدیران ملی، مدیران عامل بانک های سراسر کشور، مدیران ارشد شعب بانک های بین المللی فعال در کشور، اساتید و متخصصین صاحب نام نظام بانکی کشور برگزار می گردد.

وی در ادامه افزود: وجه تمایز اصلی این گردهمایی با سایر همایش های مشابه، در مخاطب قرار دادن شعب به عنوان نقطه تماس نهایی بانک و مشتری می باشد. شناخت هرچه بیشتر مجریان این عرصه از مفاهیم و فناوری های نوین می تواند به میزان ارتقای دانش مدیران ارشد و سیاستگزاران ارزشمند باشد. همچنین به این نکته اشاره نمودند که: یکی از بخش های ویژه این جشنواره برگزاری پنل ها، نشست های تخصصی و کارگاه های آموزشی با حضور مدیران و کارشناسان ارشد نظام بانکی، در حوزه های مختلف نظیر ؛ بانکداری اجتماعی، توانمندسازی بانک‌ها به کمک فناوری اطلاعات، چشم انداز نظام‌های پرداخت، بررسی آینده بانکداری الکترونیک، ابزارهای پرداخت، تجهیزات بانکداری الکترونیک، بازاریابی خدمات بانکی، امنیت در بانکداری الکترونیک و … می باشد که بصورت خاص برای مخاطب سطح شعب که مجریان نهایی سیاست¬های مرکزی هستند طراحی شده است.

دکتر امیر شکاری خاطرنشان کرد، فرهنگ سازی بانکداری الکترونیک با توجه به تنوع فرهنگی و ضریب نفوذ متفاوت فناوری در کلیه استان های کشور، معرفى دیدگاه هاى مختلف در ارتباط با بانکدارى الکترونیک و سیستم هاى پرداخت، آشنایى با نقاط ضعف وقوت کشوردر زمینه بانکدارى الکترونیک و … از اهداف عمده این جشنواره به شمار می رود. ایشان دعوت از شرکت های فعال در عرصه بانکداری الکترونیک در حوزه های نرم افزار، سخت افزار، امنیت در بانکداری الکترونیک، ابزارهای پرداخت و … را نیز از برنامه های این جشنواره عنوان کردند.

وی همچنین تجلیل و قدردانی از چهره های ماندگار نظام بانکی و برترین های عرصه بانکداری همچون زنان موفق و مدیران برتر امور شعب را از دیگر برنامه های متنوع این رویداد دانست.

در پایان وی با ابراز خرسندی از برگزاری این جشنواره در دوره های گذشته افزود: امید است با عنایت به پیشرفت روز افزون صنعت بانکداری الکترونیک در دنیا و همچنین با توجه به لغو تحریم های اقتصادی، برگزاری این جشنواره گامی موثر در مسیر پیشرفت و توسعه این صنعت در کشور باشد.

این گردهمایی بزرگ اقتصادی و بانکی که برای نخستین بار همزمان با آغاز فصل جدید اقتصادی کشور در دوران پس از تحریم با حضور دولتمردان و مخاطبان خاص این عرصه برگزار می گردد، در راستای نیل به اهداف سیاست های اقتصادی سند چشم انداز برنامه پنجم توسعه کشور برنامه ریزی گردیده است.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت جشنواره به نشانی iSOi.ir مراجعه و یا با تلفن¬های دبیرخانه به شماره های ۰۲۱ ۳۳۶۹۹۰۹۳-۴ تماس حاصل فرمایند.

کد خبر: 2171

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *