پنج شنبه , ۱۶ تیر ۱۴۰۱
خانه » بانک » آسان پرداخت، حامی جشنواره پوستر و عکس نفسهای شهر

آسان پرداخت، حامی جشنواره پوستر و عکس نفسهای شهر

اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران با همکاری شرکت آسان پرداخت به مناسبت هفته ی هوای پاک جشنواره پوستر و عکس نفسهای شهر را برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، با توجه به اهمیت موضوع آلودگی هوا در کلان شهرهای کشور و نیاز روز افزون به تبادل نظر و گسترش اندیشه های نو در این زمینه و گسترش فرهنگ سازی عمومی در این راستا، اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران با همکاری شرکت آسان پرداخت، دانشگاه علمی و کاربردی و موسسه هنرهای تجسمی بروا اقدام به برگزاری جشنواره پوستر و عکس نفسهای شهر به مناسبت هفته ی هوای پاک کرده است.

زمان و مهلت ارسال آثار ۱ دیماه لغایت ۳۰ دیماه سالجاری در نظر گرفته شده است.از جمله محورهای مهم این جشنواره نقش روشهای آسان پرداخت الکترونیک در کاهش آلودگی هوا است که بنا بر اعلام شرکت آپ؛ از اهداف اصلی خدمات پرداخت موبایلی آسان پرداخت در کشور است که با کد #۷۳۳* و اپلیکیشن آپ شناخته می شود.

قابل ذکر است شرکت در جشنواره برای عموم هنرمندان در گروه های سنی مختلف و کلیه عکاسان اعم از حرفه ای و آماتور آزاد است.برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی آسان پرداخت www.asanpardakht.irمراجعه فرمایید.

poster

* کد خبر: 2158

این را نیز بررسی کنید

امکان پرداخت غیرحضوری نذورات در بانک دی

بانک دی امکان پرداخت غیرحضوری نذورات نقدی هم‌وطنان به آستان مبارک حضرت امام رضا(ع) را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *