شنبه , ۸ مهر ۱۴۰۲

دریافت تندیس اولین جشنواره رضایت مندی مشتری توسط بیمه رازی

شرکت بیمه رازی، اولین و تنها دارنده تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در صنعت بیمه می باشد که موفق به دریافت تندیس اولین جشنواره ملی رضایت مندی مشتری در حوزه بانک و بیمه نیز گردید.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان همراه با فراکسیون حمایت از حقوق مصرف کنندگان مجلس شورای اسلامی جهت تبیین رعایت حقوق مصرف کنندگان در حوزه بانک و بیمه اولین جشنواره ملی رضایتمندی مشتری در حوزه بانک و بیمه را در تاریخ ۲۹ آذرماه ۹۴برگزار کرد.

این جشنواره که محل برگزاری آن در مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بود، با سخنرانی اساتید و مسئولین کشوری از جمله دکتر امیر عبدالله ستوده، دکتر بانک، معاونت محترم کل نهاد ریاست جمهوری، دکتر جعفری، ریاست محترم انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، دکتر موحدی و همچنین دکتر سیواکومار به عنوان میهمان خارجی همایش شروع شد.

گفتنی است، پس از مراسم سخنرانی مراسم اعطای نشان عالی، تقدیر و معرفی منتخبین جشنواره در راستای مدیریت شایسته در حوزه بانک و بیمه کشور آغاز شد و شرکت بیمه رازی به عنوان تنها و اولین شرکت بیمه دارنده تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، این بار نیز موفق به دریافت تندیس اولین جشنواره ملی رضایت مندی مشتری در حوزه بانک و بیمه شد.

کد خبر: 2128

این را نیز بررسی کنید

اعطای تندیس مسئولیت پذیری اجتماعی به بیمه اتکایی امین

بیمه اتکایی امین در ششمین اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی با رویکرد تکریم از چهره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *