پنج شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۲

حضور فعال بیمه «ما» در نمایشگاه الکامپ

بیمه «ما» در کنار بانک ملت به صورت فعال در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ( الکامپ ) حضور یافته است .

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، این شرکت در نمایشگاه الکامپ در تاریخ ۲۴ آذرماه ، از محصول جدیدو به روز شده خود با عنوان بیمه‌نامه تجهیزات الکترونیک با حضور مدیر عامل، اعضای هیات مدیره بانک ملت، مهندس مجید صفدری مدیرعامل و معاون شبکه فروش و توسعه بازار بیمه «ما» رونمایی کرد.

بر اساس این گزارش، بیمه «ما» با برپایی غرفه ای در سالن ۷ نمایشگاه الکامپ ، انواع خدمات و محصولات بیمه ای خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است.
این گزارش حاکی از آن است که بیمه‌نامه تجهیزات الکترونیک به عنوان خدمتی نوین با داشتن پوشش‌های متنوع ، حق بیمه مناسب و شرایط پرداخت الکترونیک به متقاضیان ارائه خواهد شد.

این بیمه‌نامه تلفن‌های همراه ، تبلت، لپ تاپ و نوت بوک را تحت پوشش خطرات سیل، برخورد اجسام خارجی ، زلزله ، سقوط از ارتفاع ، ضربه و انفجار با حق بیمه مناسب و شرایط ایده آل قرار داده است.

همچنین وسیله الکترونیکی مورد بیمه می بایست نو بوده بدین معنی که بیش از یک ماه بین تاریخ صدور بیمه‌نامه و فاکتور خرید کالا فاصله وجود نداشته باشد و در زمان صدور بیمه‌نامه مورد بیمه می بایست همراه بیمه‌گذار بوده و توسط کارشناسان شرکت بیمه «ما» مورد بازدید قرار گیرد.

لازم به ذکر است بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ از روز ۲۳ آذرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران شروع می شود و تا روز ۲۶ آذر ماه ادامه خواهد داشت.

کد خبر: 2079

این را نیز بررسی کنید

سرمد

رکوردزنی جدید بیمه سرمد در تولید حق بیمه ۶ ماهه ۱۴۰۲

در جلسه هیات عامل شرکت بیمه سرمد، ضمن معرفی سرپرست معاونت بازاریابی و شبکه فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *