دوشنبه , ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

نشریه ای با نگاه نو در حوزه ترابری ایران متولد شد

نخستین شماره اقتصاد حمل و نقل در آستانه ٢۶اذر(روز حمل و نقل) منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، این نشریه تخصصی حوزه راه و ترابری با شعار «نگاهی نو به حوزه راه و ترابری ایران»،به روی کیوسک مطبوعاتی کشور قدم می گذارد.

این مجله تخصصی در ۵ بخش اصلی با عنوان های،سوژه فصل، پرونده فصل،راه و راهکار،کوچه پس کوچه و آن سوی مرز به بررسی یک معضل اصلی حوزه راه و ترابری که همانا پروژه های معوق است می پردازد.

پرونده ویژه این شماره، بررسی آزاد راه وعده ها یا همان آزاد راه معروف تهران-شمال است. ریشه یابی چرایی افسانه شدن این پروژه و کلنگ زنی های انبوه در حوزه راه و ترابری ایران سوژه اصلی این مجلد است.

تیتر «سال های کلنگ»، روی جلد این نشریه هم کنایه است از سال هایی که کلنگ زنی در این حوزه حرف اول و آخر را می زد.

گفت وگو، گزارش و یادداشت هایی از مسولان، کارشناسان و پیشکسوتان حوزه راه و ترابری دریچه تازه این نشریه به عمق مشکلات این حوزه است که با ارایه راه حل همراه است.

در بخش راه و راهکار، ۴حوزه حمل و نقل و در بخش کوچه پس کوچه حمل ونقل شهری بررسی شده است و تجارب جهانی نیز در بخش اخر یعنی ان سوی مرز دیده شده است.

گفتنی است این مجله با سردبیری «حمیدرضا طهماسبی پور» از هفته آینده در دسترس علاقمندان حوزه اقتصاد و حمل و نقل ایران است. برای تهیه این نشریه می توانید با شماره تلفن ٨٨٨٨۵١٠٧ تماس برقرار کنید.

photo251648529535184879_211090311089226453

کد خبر: 2072

این را نیز بررسی کنید

مقدمات ورود حرفه‌ای ایران معین به بیمه‌گری اتکایی فراهم است

مدیر عامل بیمه اتکایی ایران معین در نشست خبری با اصحاب رسانه گزارشی از دستاوردهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *