دوشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۲

نشریه ای با نگاه نو در حوزه ترابری ایران متولد شد

نخستین شماره اقتصاد حمل و نقل در آستانه ٢۶اذر(روز حمل و نقل) منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، این نشریه تخصصی حوزه راه و ترابری با شعار «نگاهی نو به حوزه راه و ترابری ایران»،به روی کیوسک مطبوعاتی کشور قدم می گذارد.

این مجله تخصصی در ۵ بخش اصلی با عنوان های،سوژه فصل، پرونده فصل،راه و راهکار،کوچه پس کوچه و آن سوی مرز به بررسی یک معضل اصلی حوزه راه و ترابری که همانا پروژه های معوق است می پردازد.

پرونده ویژه این شماره، بررسی آزاد راه وعده ها یا همان آزاد راه معروف تهران-شمال است. ریشه یابی چرایی افسانه شدن این پروژه و کلنگ زنی های انبوه در حوزه راه و ترابری ایران سوژه اصلی این مجلد است.

تیتر «سال های کلنگ»، روی جلد این نشریه هم کنایه است از سال هایی که کلنگ زنی در این حوزه حرف اول و آخر را می زد.

گفت وگو، گزارش و یادداشت هایی از مسولان، کارشناسان و پیشکسوتان حوزه راه و ترابری دریچه تازه این نشریه به عمق مشکلات این حوزه است که با ارایه راه حل همراه است.

در بخش راه و راهکار، ۴حوزه حمل و نقل و در بخش کوچه پس کوچه حمل ونقل شهری بررسی شده است و تجارب جهانی نیز در بخش اخر یعنی ان سوی مرز دیده شده است.

گفتنی است این مجله با سردبیری «حمیدرضا طهماسبی پور» از هفته آینده در دسترس علاقمندان حوزه اقتصاد و حمل و نقل ایران است. برای تهیه این نشریه می توانید با شماره تلفن ٨٨٨٨۵١٠٧ تماس برقرار کنید.

photo251648529535184879_211090311089226453

کد خبر: 2072

این را نیز بررسی کنید

 افزایش هم افزایی و همکاری دوجانبه بیمه و بورس

دکتر استاد هاشمی در دیدار با رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بر توسعه همکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *