شنبه , ۳۰ تیر ۱۴۰۳

آسان پرداخت با قرعه کشی گوشی آیفون به الکامپ آمد

شرکت آسان پرداخت پرشین که با برند آپ و کد معروف #۷۳۳* شناخته می شود در بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ برنامه های جذابی را برای هواداران خود تدارک دیده است.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، این شرکت قرار است از فردا تا پایان نمایشگاه در غرفه آسان پرداخت، قرعه کشی یک دستگاه گوشی آیفون ۶ و سه دستگاه مودم جیبی بین هواداران و بازدیدکنندگان آپ که در نمایشگاه حضور دارند برگزار شود.

علاوه بر این تمامی هواداران آپ می توانند از خدمت جدید این شرکت با نام کلوپ آپ بهره مند شوند که به گفته مدیران این شرکت، فضایی دوست داشتنی و پویا برای هواداران وفادار این برند محبوب است.

علاوه بر این اپلیکیشن آپ در نسخه جدید خود با اضافه کردن امکان خرید انواع بیمه نامه ها از بیمه سینا و افزودن گزینه جشنواره آب خدمات گسترده و متنوعی را به کاربرانش عرضه کرده است که در این نمایشگاه نیز به معرفی آن پرداخته است.

مراسم قرعه کشی های آسان پرداخت در نمایشگاه الکامپ از ساعت ۱۵ آغاز می شود و شنیده ها حاکی از آن است که حسین رفیعی مجری تلویزیون اجرای این برنامه را بر عهده خواهد داشت.

آسان پرداخت پرشین(آپ) در نمایشگاه امسال در سه غرفه واقع در سالن ۳۸ (آلمان) غرفه شماره ۴۰۳، فضای باز نمایشگاه مقابل سالن خلیج فارس غرفه شماره ۱۳۰۱ و همچنین مقابل سالن ۳۸ (آلمان) غرفه شماره ۱۴۰۳ از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ پذیرای عموم بازدیدکنندگان است .

کد خبر: 2057

این را نیز بررسی کنید

کارآفرین

پرداخت سود سهام سال ۱۴۰۲ بانک کارآفرین

بانک کارآفرین سود سهام سهامداران حقیقی و حقوقی خود را پرداخت می‌کند. به گزارش پایگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *