دوشنبه , ۱۳ آذر ۱۴۰۲

چراغ بیمه توسعه روشن شد

پس از مدتها بحث بر سر نحوه تسویه حساب بیمه توسعه با بیمه گزارانش، نه تنها این مشکل کاملا حل نشد، بلکه بیمه توسعه با قدرت به کار خود بازگشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک و بیمه، کسانی که تا چند ماه پیش شاهد هجوم بیمه گزاران و خسارت دیدگان مطالبه گر از بیمه توسعه بر سر چهار راه جهان کودک بودند، امروز شهادت می دهند که دیگر اثری از آن مردم خشمگین نیست. دیگر کسی به سمت ساختمان بیمه توسعه سنگ پرتاب نمی کند و مدیران این شرکت هم بدون دغدغه از حمله مهاجمان به داخل شرکت تردد می کنند.

چراغ های روشن طبقات ساختمان این شرکت نشان می دهد که کارکنانش بر سر کارند. گر چه بخش قابل توجهی از آنها پیش از فرارسیدن سال جاری بیکار شدند.

این بار اما موضوع این شرکت جالب شده است. در حالی که ۲۰ خرداد سال گذشته شورای عالی بیمه محدودیت های جدی برای این شرکت اعمال کرد، اما بیمه توسعه با استناد به همان مصوبه فعالیت خود را از سر گرفته است! در دستور شورای عالی بیمه آمده بود که صدور بیمه نامه شخص ثالث و عمر توسط این شرکت فاقد پشتوانه است، اما درباره سایر بیمه نامه ها صحبتی نشده بود.

انتشار دو خبر جدید بر روی سایت این شرکت نشان از فعالیت دوباره آن دارد. در یکی از این اخبار ادعا شده که مدیران آن در همایش بیمه و توسعه که ۱۴ آذرماه برگزار شد حضور داشته اند.

در خبر دیگری، آمده که یکی از مدیران اسبق شرکت بیمه ایران برای مدیریت و گسترش بیمه های اتومبیل بیمه توسعه این شرکت انتخاب شده است. این نشان می دهد که بیمه توسعه به بازار بیمه کشور بازگشته است.

این اتفاق در حالی است که هنوز حجم بدهی های بیمه توسعه به مردم ۸۰۰ میلیارد تومان است.

کد خبر: 2040

این را نیز بررسی کنید

خوش کیش: امکان استفاده از ظرفیت اتکایی «کشورهای دوست» وجود دارد

مدیرعامل شرکت بیمه اتکایی امین معتقد است تحریم ها به خوبی توانسته است قدرت مدیریت …

یک دیدگاه

  1. خسروپرویزمشعوفی

    باسلام متاسفانه شرکت شما با عملکرد نادرست و غیرمسولانه خود در طی چند سال اخیر، موجبات تالم، سرگردانی، و مشکلات فراوان دیگر برای تعداد زیادی از مردم خسارت دیده در سرتاسر کشور فراهم کرده است. هرگز از یاد نمی بریم صبح تاریک روزهای سرد در چهار راه جهان کودک را…آوارگی در پایتخت… سرنوشت بیمه های عمرتان را که خسارت نمیخواهند بلکه اصل پول پس اندازهای چندین ساله خود را طلب دارند روشن میکردید بعد فعالیتهای غیر قانونی تان را پی میگرفتید..با کدام پشتوانه مردمی قصد شروع دارید؟ کدام اعتماد و با کدام آبروی حرفه ای؟شاید نتوانیم از این سریعتر از این بیش تر و بلحاظ قانونی شما را تحت پیگرد قرار دهیم اما از آه مظلوم بترسید. روز حسابی هم در کار هست. شما را به خدا واگذار کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *