شنبه , ۵ اسفند ۱۴۰۲

آپ پذیرای بازدیدکنندگان نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۵

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ (الکترونیک ،کامپیوتر و تجارت الکترونیک ) به همت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران ۲۳ الی ۲۶ آذر ماه سالجاری برپاست .

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، شرکت آسان پرداخت پرشین مانند سالهای گذشته امسال نیز پذیرای بازدیدکنندگان و دوستداران اپلیکیشن آپ و کابران وفادار کد پرداخت موبایلی #۷۳۳* است .

آسان پرداخت پرشین در نمایشگاه امسال در سه غرفه واقع در سالن ۳۸ (آلمان ) غرفه شماره ۴۰۳ ،فضای باز نمایشگاه مقابل سالن خلیج فارس غرفه شماره ۱۳۰۱ و همچین مقابل سالن ۳۸ (آلمان ) غرفه شماره ۱۴۰۳ پذیرای عموم بازدیدکنندگان است .

آپ امسال نیز در غرفه های این شرکت در نمایشگاه الکامپ ،انواع برنامه های شاد و سرگرم کننده همراه با قرعه کشی های روزانه و جوایز متنوع و حضور چهره ها و هنرمندان محبوب را تدارک دیده و اسپانسر گلد و سیلور نمایشگاه شده است .

گفتنی است شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ ) با عضویت در شاپرک و تحت نظارت بانک مرکزی، دارای مجوز فعالیت در حوزه پرداختهای الکترونیک کشور در بسترهایی نظیر پایانه های فروش (POS) ، پرداخت موبایلی (USSD) و درگاههای پرداخت اینترنتی (IPG) از پیشتازان صنعت پرداخت الکترونیک در بخش خصوصی است . در طول ایام نمایشگاه ۲۳ تا ۲۶ آذر ماه از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر غرفه ها پذیرای بازدیدکنندگان هستند .

کد خبر: 2042

این را نیز بررسی کنید

صادرات

مشارکت بانک صادرات ایران در جشن تولد بیش از ۶۹ هزار نوزاد

بانک صادرات ایران، امسال ۶۹ هزار و ۷۲۱ فقره تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری پرداخت کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *