دوشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۲

زائران اربعین حسینی عتبات تحت پوشش بیمه آسیا

بیمه آسیا با همکاری ستاد مرکزی برگزاری مراسم اربعین وزارت کشور ، تمامی زائران ایرانی اربعین حسینی عتبات را تحت پوشش بیمه حوادث قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، ژیلا رضوی مدیر بیمه های عمر و حوادث بیمه آسیا ضمن آرزوی قبولی زیارت زائران اربعین حسینی اظهارداشت: به منظور ایجاد آرامش ، تامین امنیت خاطر و بهره مندی زائران عتبات که به قصد شرکت در مراسم اربعین سالار شهیدان به کشور عراق عزیمت کرده اند ، تحت پوشش بیمه حوادث بیمه آسیا قرار گرفته اند.

مدیر بیمه های عمر و حوادث بیمه آسیا در ادامه بیان داشت: خسارت های فوت ، نقص عضو و هزینه های پزشکی زائران ناشی از خطرحوادث از تاریخ ۱۰/۰۹/۹۴ تا ۱۸/۰۹/۹۴ در محدوده شهرهای مقدس نجف ،کربلا ،کاظمین و مسیرهای منتهی به این شهرها در تعهد بیمه آسیا می باشد .

وی افزود:پوشش این بیمه نامه برای هر یک از بیمه شدگان به محض خروج از کشور آغاز و با ورود به کشورپایان می پذیرد.

مدیر بیمه های عمر و حوادث بیمه آسیا در پایان توصیه کرد: در صورت بروز حادثه در مدت ذکر شده برای هر یک از زائران و ایجاد خسارت های فوت ، نقص عضو ویا هزینه پزشکی ناشی از حوادث ،بیمه شدگان ویا خانواده ایشان می توانند حداکثر در مدت ۱۵ روز کاری از تاریخ وقوع حادثه با در دست داشتن مدارک و مستندات به شعب بیمه آسیا در سراسر کشور مراجعه کنند .

گفتنی است شعبه های سیار بیمه آسیا در مبادی ورودی و خروجی مرزی کشور در طول مدت اعزام زائران اربعین حسینی آماده ارائه خدمات بیمه ای به هموطنان گرامی بودند.

کد خبر: 2025

این را نیز بررسی کنید

 افزایش هم افزایی و همکاری دوجانبه بیمه و بورس

دکتر استاد هاشمی در دیدار با رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بر توسعه همکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *