شنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۱
خانه » بیمه » زائران اربعین حسینی عتبات تحت پوشش بیمه آسیا

زائران اربعین حسینی عتبات تحت پوشش بیمه آسیا

بیمه آسیا با همکاری ستاد مرکزی برگزاری مراسم اربعین وزارت کشور ، تمامی زائران ایرانی اربعین حسینی عتبات را تحت پوشش بیمه حوادث قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، ژیلا رضوی مدیر بیمه های عمر و حوادث بیمه آسیا ضمن آرزوی قبولی زیارت زائران اربعین حسینی اظهارداشت: به منظور ایجاد آرامش ، تامین امنیت خاطر و بهره مندی زائران عتبات که به قصد شرکت در مراسم اربعین سالار شهیدان به کشور عراق عزیمت کرده اند ، تحت پوشش بیمه حوادث بیمه آسیا قرار گرفته اند.

مدیر بیمه های عمر و حوادث بیمه آسیا در ادامه بیان داشت: خسارت های فوت ، نقص عضو و هزینه های پزشکی زائران ناشی از خطرحوادث از تاریخ ۱۰/۰۹/۹۴ تا ۱۸/۰۹/۹۴ در محدوده شهرهای مقدس نجف ،کربلا ،کاظمین و مسیرهای منتهی به این شهرها در تعهد بیمه آسیا می باشد .

وی افزود:پوشش این بیمه نامه برای هر یک از بیمه شدگان به محض خروج از کشور آغاز و با ورود به کشورپایان می پذیرد.

مدیر بیمه های عمر و حوادث بیمه آسیا در پایان توصیه کرد: در صورت بروز حادثه در مدت ذکر شده برای هر یک از زائران و ایجاد خسارت های فوت ، نقص عضو ویا هزینه پزشکی ناشی از حوادث ،بیمه شدگان ویا خانواده ایشان می توانند حداکثر در مدت ۱۵ روز کاری از تاریخ وقوع حادثه با در دست داشتن مدارک و مستندات به شعب بیمه آسیا در سراسر کشور مراجعه کنند .

گفتنی است شعبه های سیار بیمه آسیا در مبادی ورودی و خروجی مرزی کشور در طول مدت اعزام زائران اربعین حسینی آماده ارائه خدمات بیمه ای به هموطنان گرامی بودند.

* کد خبر: 2025

این را نیز بررسی کنید

معرفی برندگان جشنواره تابان بیمه نوین در بخش بیمه گذاران

مراسم قرعه‌کشی جوایز جشنواره فروش ویژه تابان بیمه نوین برای بیمه‌گذاران برگزار شد. به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *