جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲

سومین شماره فصلنامه «تاوان» منتشر شد

سومین شماره فصلنامه «تاوان» ویژه ۱۳ آذر روز بیمه منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، فصلنامه تحلیلی، خبری و اطلاع رسانی تاوان در پاییز سال ۱۳۹۴ اصلی ترین مطلب خود را به گفت و گو با پرویز خسروشاهی قائم مقام بیمه مرکزی اختصاص داده است. او در این گفت و گو درباره محورهای پیشنهادی صنعت بیمه در برنامه ششم توسعه سخن گفته است.

«۱۳ آذر، روزی برای پاسداشت آرامش» عنوان سرمقاله این شماره تاوان است. در این نشریه همچنین گفت و گویی با مدیرعامل شرکت بیمه دانا منتشر شده است.

«تشدید اقدامات نظارتی با هدف ارتقای توانگری مالی بیمه ها» نیز عنوان گفت و گوی حبیب میرزایی معاون نظارت بیمه مرکزی با فصلنامه تاوان است. یونس مظلومی مدیرعامل شرکت بیمه رازی نیز درباره آیین نامه توانگری مالی شرکت های بیمه با این نشریه گفت و گو کرده است.

در ادامه، تاوان در گزارش های کوتاهی معضل بیمه حیوانات خانگی، روند نگران کننده رشد حق بیمه در کشور و فرصت ها و چالش های پساتحریم برای بازار بیمه را مطرح کرده است.

این شماره از تاوان با قیمت ۴ هزار تومان برای علاقه مندان به صنعت بیمه عرضه شده است. تاوان به مدیرمسئولی بهروز میرزایی منتشر می شود. همچنین کانال تلگرامی این فصلنامه به نشانی https://telegram.me/tavangozar در دسترس است.

تاوان

کد خبر: 2008

این را نیز بررسی کنید

قیمت خودرو

مدیرعامل بیمه ملت عضو هیئت رییسه سندیکای بیمه‌گران ایران شد

علی‌رضا یزدان‌دوست، مدیرعامل شرکت بیمه ملت با رای شورای عمومی به عنوان عضو اصلی هیئت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *