پنج شنبه , ۱۶ تیر ۱۴۰۱
خانه » بیمه » سومین شماره فصلنامه «تاوان» منتشر شد

سومین شماره فصلنامه «تاوان» منتشر شد

سومین شماره فصلنامه «تاوان» ویژه ۱۳ آذر روز بیمه منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، فصلنامه تحلیلی، خبری و اطلاع رسانی تاوان در پاییز سال ۱۳۹۴ اصلی ترین مطلب خود را به گفت و گو با پرویز خسروشاهی قائم مقام بیمه مرکزی اختصاص داده است. او در این گفت و گو درباره محورهای پیشنهادی صنعت بیمه در برنامه ششم توسعه سخن گفته است.

«۱۳ آذر، روزی برای پاسداشت آرامش» عنوان سرمقاله این شماره تاوان است. در این نشریه همچنین گفت و گویی با مدیرعامل شرکت بیمه دانا منتشر شده است.

«تشدید اقدامات نظارتی با هدف ارتقای توانگری مالی بیمه ها» نیز عنوان گفت و گوی حبیب میرزایی معاون نظارت بیمه مرکزی با فصلنامه تاوان است. یونس مظلومی مدیرعامل شرکت بیمه رازی نیز درباره آیین نامه توانگری مالی شرکت های بیمه با این نشریه گفت و گو کرده است.

در ادامه، تاوان در گزارش های کوتاهی معضل بیمه حیوانات خانگی، روند نگران کننده رشد حق بیمه در کشور و فرصت ها و چالش های پساتحریم برای بازار بیمه را مطرح کرده است.

این شماره از تاوان با قیمت ۴ هزار تومان برای علاقه مندان به صنعت بیمه عرضه شده است. تاوان به مدیرمسئولی بهروز میرزایی منتشر می شود. همچنین کانال تلگرامی این فصلنامه به نشانی https://telegram.me/tavangozar در دسترس است.

تاوان

* کد خبر: 2008

این را نیز بررسی کنید

«پلنت»، همکار رسمی موسسه دیجیتال اینشورر

پلنت به عنوان اولین مرکز نوآوری بیمه و مالی از ایران به عنوان همکار رسمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *