شنبه , ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

اعطای تسهیلات به کلیه اقشار جامعه از سوی بانک سینا

مدیرعامل بانک سینا از آمادگی این بانک برای اعطای تسهیلات به کلیه اقشار جامعه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، نشست سراسری مدیران ستادی و مناطق این بانک به منظور بررسی عملکرد و اقدامات ماه های گذشته و تبیین سیاست ها و برنامه های تحقق اهداف در ماه های پایانی سال برگزار شد.

مهندس پیشرو در این نشست با بیان اینکه سیاست اصلاح ترکیب منابع که از ابتدای سال در دستور کار بانک قرار گرفته نتایج خوبی به همراه داشته است، تصریح کرد: خوشبختانه با برنامه ریزی مناسب و تلاش خوب همکاران بانک سینا در تمامی سطوح، شاهد بهبود ترکیب منابع این بانک به سمت منابع ارزان قیمت بوده ایم.

وی یکی از استراتژی های بانک سینا را اصلاح ترکیب منابع دانست و افزود: با سیاست هایی که در قالب طرح ها و برنامه های مختلف نظیر طرح تلاش در این بانک اجرایی شد، ترکیب منابع به شکل چشمگیری اصلاح و روند صعودی که در زمینه جذب منابع گران قیمت شکل گرفته بود، متوقف شده است.

مدیرعامل بانک سینا خاطرنشان کرد: این موفقیت به مدد همراهی تمامی همکاران حرفه ای بانک و عدم همراهی با موج رقابت های ناسالم در افزایش نرخ سودها و فعالیت براساس چارچوب ها و موازین بانک مرکزی جمهوری اسلامی بوده است.

وی به ظرفیت ها و امتیازات بانک اشاره کرد و گفت: تنوع محصولات بانک سینا در حوزه بانکداری الکترونیک که نتیجه سرمایه گذاری های گسترده و پیاده سازی بسترهای لازم این بخش است، بانک سینا را در زمره سرآمدان این حوزه قرار داده است و اکنون آماده ارائه بهینه این خدمات به هموطنان، شرکتها و موسسات هستیم.

وی همچنین از آمادگی این بانک برای اعطای تسهیلات به کلیه اقشار جامعه اعم از پزشکان، مهندسان، کارمندان و سایر اشخاص خبر داد و گفت: لازم است همکاران با معرفی بهینه ظرفیت ها و تعامل مناسب با شرکت ها و واجدین شرایط زمینه استفاده از این خدمات را بیش از پیش برای هموطنان فراهم سازند.

مهندس پیشرو همچنین گفت: بانک سینا در زمینه فعالیت های ارزی نیز از قابلیت ها و وضعیت بسیار مناسبی برخوردار است به طوری که این بانک جزو ۵ بانک منتخب جهت تزریق ارز مورد نیاز به بازار است و لذا این آمادگی را نیز داریم تا نسبت به ارائه خدمات ارزی مناسب به متقاضیان اقدام نماییم.

در ادامه این نشست، مدیران بانک نیز نقطه نظرات و راهکارهای خود را برای تسریع بخشی به اقدامات در راستای تحقق اهداف مطرح کردند.

کد خبر: 1932

این را نیز بررسی کنید

کاهش هزینه تولید با توسعه برات الکترونیک و ابزارهای نوین تامین مالی

بانک مرکزی به دنبال توسعه ابزار‌های تامین مالی است، زیرا به شکل سنتی بنگاه‌ها معمولاً …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *