دوشنبه , ۳ مهر ۱۴۰۲

صادق تاکید کرد: توسعه بیمه های خرد با استفاده از ظرفیت نمایندگان

سی و دومین همایش سراسری مدیران ستادی و اجرایی بیمه دانا به مدت دو روز در هتل سیمرغ تهران برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، در این همایش که روزهای سوم و چهارم آذر ماه جاری با حضور نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل، رییس هیات مدیره، اعضای هیات مدیره، معاونان، مدیران ستادی و اجرایی و سرپرستان مناطق بیمه دانا با محوریت ” بازاریابی و وصول مطالبات ” برگزار شد، عملکرد شرکت در هشت ماه اول سال جاری مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت .

در ابتدای همایش دکتر بیژن صادق، نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه دانا با اشاره به فراز و فرود اقتصاد کشور طی چند ماه گذشته اظهار داشت: با مذاکرات و توافقات صورت گرفته، بارقه هایی از امید طی روزهای آینده پیش رویمان است که امیدواریم در شرایط پساتحریم هم بتوانیم از فرصت به وجود آمده به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم .

وی با مرور آمار و عملکرد شرکت طی هشت ماه گذشته و رشد میزان حق بیمه صادره، خواستار بهینه کردن پرتفوی طبق برنامه ریزی های پیش بینی شده، شد و افزود: آیین نامه مربوط به وصول مطالبات در هیات مدیره تصویب شده و از این پس مبنای مناسبی برای عملکرد مدیران خواهد بود .

دکتر صادق، صداقت، حمایت از مشتریان و رعایت اخلاق حرفه ای را مورد تاکید قرار داد و با اشاره به چشم انداز شرکت در بسته نظارتی-سیاستی و اجرایی، خواهان افزایش سهم بازار از حدود ۷ درصد کنونی به ۱۰ درصد در سال ۱۳۹۷ و کاهش میزان زمانی وصول مطالبات از ۲۰۰ روز به ۹۰ روز شد .

مدیر عامل بیمه دانا، توسعه بیمه های خرد با محوریت توجه بیشتر به نمایندگان به ویژه در حوزه بیمه های عمر و پس انداز را از سیاست های آینده این شرکت برشمرد و خواستار کاهش ضریب خسارت به حدود ۵۰ درصد شد .

وی، حل بسیاری از مشکلات را در گرو تلاش بیشتر مدیران برای وصول مطالبات دانست و یادآور شد: با توجه به اینکه بیشترین حجم پرتفوی طی چهار ماه آینده وارد شرکت خواهد شد، ضرورت دارد با تجمیع امور بیمه ای به سمت پرتفوی سود ده حرکت کنیم .

دکتر صادق با تاکید براینکه شرایط و زمینه لازم برای پیشرفت و تعالی شرکت با نیروی انسانی فراهم است، افزود: با ترکیب جدید مدیریت بازاریابی به شکل قابل توجهی در اعلام نرخ ها و سرعت بخشی به آن اقدام خواهیم کرد و امیدواریم تا پایان سال بتوانیم پرتفوی تجمیعی قابل ملاحظه ای به شرکت آورده شود .

مدیر عامل بیمه دانا، بهره مندی این شرکت از توانایی و ظرفیت بالای نیروی انسانی را که در صنعت بیمه کشور شاخص هستند، مورد اشاره قرار داد و افزود: با توجه به اینکه ما در رشته بیمه شخص ثالث و درمان جزء بهترین های صنعت بیمه هستیم، می خواهیم از این ظرفیت نیروی انسانی برای وصول مطالبات و تجمیع امور بیمه ای به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم .

وی در پایان، مشتری مداری و پرداخت به موقع خسارات را موجب افزایش انگیزه بیمه گذاران دانست و خاطر نشان کرد: با توجه به سود مناسب بیمه های خرد، باید از حداکثر توانایی و ظرفیت نمایندگان و شبکه فروش برای رسیدن به این هدف بهره مند شد .

کد خبر: 1881

این را نیز بررسی کنید

انتصاب معاون پشتیبانی و منابع انسانی بیمه اتکایی امین

با حکم دکتر خوش‌کیش مدیرعامل بیمه اتکایی امین ، حسین اشرفی به سمت معاونت پشتیبانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *