سه شنبه , ۴ مهر ۱۴۰۲

دیدار نماینده مردم ساری با مدیر عامل بانک کشاورزی

در ادامه سلسله نشست های مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی و موکلان ایشان، دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی بعد از ظهر سه شنبه ۳ آذر ماه در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی میزبان نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورا ی اسلامی بود.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، مهندس محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندرود و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرعامل بانک کشاورزی ضمن قدردانی از اقدامات موثر و خدمات شایسته دکتر شهیدزاده در مدت یکسال تصدی مدیریت بانک کشاورزی ، عملکرد این بانک را در راستای تحقق اهداف توسعه ای نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید بسیار موثر و سودمند دانست و از راهکارهای مدیریتی وی در راه ارتقای معیشت کشاورزان و تولیدکنندگان تجلیل کرد.

بر اساس این گزارش، در این نشست همچنین شیوه های حل مشکلات کشاورزان، الزامات توسعه زیر بخش های کشاورزی و پیشنهاداتی برای اقتصادی سازی و بهسازی تولیدات بخش ارائه و درخصوص نحوه تعامل و همکاری ها گفتگو شد.

شایان ذکر است در این سلسله نشست ها ، معضلات و چالش ها ی بخش کشاورزی مطرح و روش ها و راهکارهای حل مشکلات مورد بررسی و تبادل نظر قرار می گیرند.

کد خبر: 1858

این را نیز بررسی کنید

پرداخت ۸۶ هزار فقره تسهیلات فرزندآوری توسط بانک ملی ایران

بانک ملی ایران از ابتدای فروردین تا پایان مرداد ماه امسال تعداد ۸۶ هزار و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *