جمعه , ۷ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بانک » پرداخت ۹٫۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه توسط بانک ملی

پرداخت ۹٫۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه توسط بانک ملی

بانک ملی ایران از ابتدای سال ۹۴ تا پایان مهر ماه، ۵۷۹ هزار و ۸۲۴ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش ۹ هزار و ۳۲۰ میلیارد و ۶۲۲ میلیون ریال پرداخت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه،‌ ظرف مدت مذکور این بانک به ۱۳۶ هزار و ۲۳۳ نفر از جوانان کشور، مبلغ ۴ هزار و ۱۰۰ میلیارد و ۸۷۸ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و تأمین جهیزیه اعطا کرد. این بانک در بخش رفع احتیاجات ضروری هموطنان بالغ بر ۹۴۰ میلیارد ریال و در بخش تعمیر مسکن حدود ۴۳ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کرده است.

بانک ملی ایران در این مدت، همچنین بیش از دو میلیارد ریال به خانواده معظم شهدا و جانبازان و بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال به افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کرده است. در مدت مذکور بالغ بر دو میلیارد ریال تسهیلات دانشجویی و مبلغ ۱۳ میلیارد ریال تسهیلات کمک هزینه درمان بیماری توسط بانک ملی ایران به متقاضیان پرداخت شد.

پرداخت مبلغ ۲ هزار و ۴۳۸ میلیارد و ۲۰۵ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی، مبلغ یک هزار و ۳۴۷ میلیارد و ۸۹۷ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه خوداشتغالی و مبلغ ۸۹ میلیارد و ۵۲۵ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی از دیگر فعالیت‌های بانک ملی ایران در این مدت بوده است.

* کد خبر: 1818

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

 بانک سینا حرکت به سمت بانکداری پلتفرمی را آغاز کرده است

قائم‌مقام بانک سینا گفت: با تدوین برنامه راهبردی کسب‌وکار بانک، حرکت به سمت بانکداری پلتفرمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *