سه شنبه , ۱۵ آذر ۱۴۰۱
خانه » بانک » روابط عمومی بانک آینده برتر شناخته شد

روابط عمومی بانک آینده برتر شناخته شد

 

در دوازدهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط عمومی و بر اساس رای هیات داوران، روابط عمومی و اطلاع رسانی بانک آینده به عنوان روابط عمومی برتر در رشته «پژوهش ارتباطی» برگزیده و لوح یادبود دریافت نمود.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، علاوه بر برگزاری دو کارگاه آموزشی تحت عناوین «چگونه کمپین طراحی کنیم؟» و «طراحی و اجرای کمپین‌های ارتباطی در حوزه فرهنگسازی»، ۸ مقاله برگزیده توسط هشت استاد ایرانی، آمریکایی، ایتالیایی، اسپانیایی و هلندی نیز ارائه شد. همچنین طی هر دو روز برگزاری این رویداد علمی–آموزشی، درمجموع ۶۵۰ نفر از دست اندرکاران روابط عمومی‌های کشور، چگونگی طراحی و اجرای کمپین‌های ارتباطی به ویژه در فضای مجازی را فراگرفتند.

در این مراسم که جمعی از اساتید و پیشکسوتان روابط عمومی کشور، پروفسور ساروخانی و همچنین رییس انجمن بین‌المللی روابط عمومی حضور داشتند، قطعنامه تهران در خصوص نحوه طراحی و اجرای کمپین‌های ارتباطی، صادرشد.

از دیگر برنامه‌های این سمپوزیوم، رونمایی از ۱۱ کتاب روابط عمومی در مراسم اختتامیه سمپوزیوم و معرفی ۵۵ برگزیده حوزه‌های علمی و عملی روابط عمومی در سال ۱۳۹۳ بود.

پروفسور ساروخانی طی سخنانی اظهار امیدواری کرد که با برگزاری یازدهمین دوره سمپوزیوم، شاهد گسترش رویکرد و عملکرد روابط عمومی‌ها برپایه کمپین و اثربخشی بیشتر برنامه‌های ارتباطی باشیم. این رویداد در مرکز همایش‌های پژوهشگاه نیرو برگزار شد.

* کد خبر: 1782

این را نیز بررسی کنید

 احیای بزرگترین واحد تولیدی واگن کشور با مشارکت بانک صادرات ایران

​عضو هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران گفت: شرکت واگن پارس به عنوان بزرگترین واحد تولید واگن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *