چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

دیدار نمایندگان مردم رشت و فسا در مجلس با مدیرعامل بانک کشاورزی

در ادامه سلسله نشست های مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی و موکلان ایشان، دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی بعد از ظهر سه شنبه ۲۶ آبان ماه در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی میزبان نمایندگان مردم شریف رشت و فسا در مجلس شورا ی اسلامی بود.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، در این جلسه دکتر حسن تامینی لیچانی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و دکتر محمدحسن دوگانی نماینده مردم محترم شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از اقدامات برجسته وخدمات ارزنده دکتر شهیدزاده در مدت یکسال تصدی مدیریت بانک کشاورزی ، عملکرد این بانک در راستای توسعه و رونق بخش کشاورزی و ارتقای معیشت کشاورزان را بسیار موثر و سودمند دانستند .

بر اساس این گزارش، در این نشست همچنین راهکارهای حل مشکلات کشاورزان، الزامات توسعه بخش کشاورزی و پیشنهاداتی برای بهینه سازی و اقتصادی سازی تولیدات بخش ارائه و درخصوص نحوه تعامل و همکاری ها گفتگو شد.

شایان ذکر است در این سلسله نشست ها نمایندگان مجلس با همراهی موکلان خود، به طرح مشکلات و چالش ها می پردازند و روش ها و راهکارهای حل این مسائل در حضور مدیرعامل بانک کشاورزی، طرح و ارزیابی می شود.

کد خبر: 1778

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *