چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

آپ حامی بیماران کلیوی

روز گذشته در همایش “سلامتی کلیه برای همه” شرکت آسان پرداخت به عنوان حامی اصلی این همایش، انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان را همراهی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، در این همایش یک روزه علمی آموزشی که به مناسبت هفته حمایت از بیماران کلیوی ایران در مرکز همایش های روزبه زنجان برگزار شده بود؛ دکتر ناصر سیم فروش بنیانگذار پیوند کلیه و رئیس قطب ارولوژی کشور و عضو هیئت مدیره انجمن بین المللی ارولوژی به ایراد سخنرانی پرداخت.

در حاشیه این همایش، رییس روابط عمومی آسان پرداخت که به نمایندگی از مدیران این شرکت در این رویداد حاضر شده بود در پاسخ به پرسش خبرنگاران در خصوص انگیزه های حضور آسان پرداخت در فعالیت های خیریه گفت: شرکت آسان پرداخت با وجود تمام موفقیت هایی که در حوزه پرداخت موبایلی کشور کسب کرده است هرگز از رسالت های فرهنگی و انساندوستانه خود فاصله نگرفته است. چرا که ماهیت اصلی شکل گیری آپ بر اساس حفظ منافع ملی نظیر؛ کاهش ترافیک و آلودگی، سهولت و سرعت مبادلات روزمره مردم و افزایش کیفیت سطح زندگی شهروندان بوده است. وی ضمن اشاره به حضور آسان پرداخت در رویدادهای خیریه و فرهنگی متعدد کشور در ماه های گذشته اضافه کرد: آپ همواره افتخار می کند که علاوه بر پیشتازی در صنعت پرداخت موبایلی کشور در زمینه فعالیت های فرهنگی و امور خیریه نیز پیشتاز باشد و امیدواریم با استمرار همراهی هواداران این برند محبوب بتوانیم این قبیل فعالیت ها را توسعه دهیم.

خاطرنشان می‌شود در این همایش که با حضور اساتید و مسئولین عالی رتبه استانی و خیرین برگزار شده بود، از شرکت آسان پرداخت و نمایندگی آپ در استان زنجان به خاطر ایفای مسئولیت های اجتماعی در این انجمن تقدیر بعمل آمد.

کد خبر: 1787

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *