چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

نحوه تسویه حساب سپرده‌گذاران موسسه «میزان» اعلام شد

بانک صادرات ایران که تعهدات موسسه منحله میزان را بر عهده گرفته، درباره نحوه تسویه حساب با سپرده‌گذاران این موسسه اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات، متن این اطلاعیه به این شرح است:

​١. بانک صادرات ایران در راستای ایفای رسالت‌های اجتماعی، مسئولیت حل و فصل مشکلات موسسه منحله میزان را برابر تفاهم‌نامه‌های منعقده فی مابین این بانک و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و هیات تسویه موسسه مزبور، به عهده گرفته و از اول وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۱۱ آبان نسبت به اجرای مفاد تفاهم نامه اقدام خواهد کرد.

٢. اینک که بانک صادرات ایران اراده خود را در راستای حل و فصل مشکلات موسسه مورد بحث قرار داده است، سپرده گذاران محترم موسسه موصوف می‌توانند به منظور تسریع و تسهیل امور از اول وقت اداری روز شنبه مورخ ۱۶ آبان حداکثر به مدت ٢٠ روز با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک شناسایی نسبت به افتتاح حساب در شعب سابق موسسه میزان که در اختیار بانک صادرات ایران قرار گرفته، اقدام کنند.

٣. با عنایت به مهلت ٢٠ روزه مورد بحث مذکور در بند ٢ از سپرده گذاران محترم درخواست می‌شود به تدریج در شعب سابق موسسه میزان که در اختیار بانک صادرات ایران قرار گرفته، مراجعه و از ازدحام در شعب یاد شده خودداری کنند.

۴. بانک صادرات ایران برابر با تفاهم‌نامه‌ها و پس از بررسی دقیق میزان دارایی و بدهی موسسه منحله میزان، عندالاقتضاء نسبت به تعیین اصل و سود متعلقه هر یک از سپرده‌گذاران محترم اقدام و جدول واریز وجوه متعلقه‌شان را به حساب سپرده‌ای آنان از طریق ایمیل شخصی و یا ارسال پیامک به اطلاع ایشان خواهد رساند.

۵. بانک صادرات ایران برابر تفاهم‌نامه‌های موصوف مدیریت دارایی‌ها و بدهی‌های موسسه منحله میزان را به عهده گرفته و به سپرده گذاران محترم اطمینان می‌دهد به طور دقیق و بر اساس اصول حرفه‌ای بانکداری نسبت به انجام امور محوله تا تعیین تکلیف سپرده‌گذاران عزیز پیگیری لازم را به عمل آورد.

از تمامی سپرده‌گذاران محترم تقاضا می‌شود، به منظور تسریع در روند انجام کار همکاری لازم با کارمندان بانک صادرات ایران را انجام دهند.

کد خبر: 1701

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *