پنج شنبه , ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بیمه » «حسینی» رئیس شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران شد

«حسینی» رئیس شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران شد

در جلسه امروز شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران، سید عباس حسینی مدیر عامل بیمه ایران برای مدت ۲ سال به عنوان رئیس شورای عمومی منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه،‌جلسه شورای عمومی با حضور مدیران عامل شرکت های بیمه و معاون نظارت بیمه مرکزی امروز برگزار شد. در این جلسه به اتفاق آرا، عباس حسینی مدیرعامل بیمه ایران و سید مجید بختیاری مدیرعامل بیمه دی به ترتیب به عنوان رئیس و منشی شورای عمومی سندیکای بیمه گران برای مدت ۲ سال انتخاب شدند.

همچنین حسینی با تاکید بر اتحاد استراتژیک گفت: ما باید کمک کنیم تا بیمه ایران در کنار سایر شرکت های بیمه در خدمت صنعت بیمه باشد. وی افزود: سندیکای بیمه گران ایران ، محلی است برای هم فکری در خصوص فرهنگ بیمه و راهکارهای توسعه بیمه ، تا بتوانیم فارغ از هویت های سازمانی خود، با بهره گیری از خرد جمعی و همدلی مسائل اساسی صنعت بیمه را پیگیری کنیم.

در پایان، علی اکبر اولیا دبیر کل سندیکای بیمه گران، ضمن تبریک به رئیس و منشی جدید شورای عمومی خواهان همکاری شرکت های بیمه در همایش و کنفراس های مرتبط با صنعت بیمه شد.

وی از چهارمین کنفراس حوادث جاده ای، سومین کنفراس ملی مدیریت بحران و بیست و دومین همایش بیمه و توسعه به عنوان موقعیت های مناسب برای حضور صنعت بیمه نام برد و گفت: باید با هم فکری و اتحاد بهترین بهره را از فرصت های موجود برای معرفی قابلیت های صنعت بیمه ببریم.

* کد خبر: 1695

این را نیز بررسی کنید

پیام مدیرعامل به مناسبت سالروز تاسیس شرکت بیمه زندگی خاورمیانه

مدیرعامل شرکت بیمه زندگی خاورمیانه، به مناسبت سالروز تاسیس شرکت پیامی را منتشر کرد. به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *