جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲

تقدیر مدیران بیمه دی از دکتر شفیع‌زاده

مدیرعامل، معاونان و مدیران بیمه دی در نشستی با مدیرعامل بانک دی از حمایت‌های دکتر شفیع‌زاده از این شرکت به ویژه در زمینه افزایش سرمایه بیه دی تجلیل کردند.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، دکتر احمد شفیع‌زاده ـ مدیرعامل بانک دی ـ در این نشست ضمن تقدیر از زحمات مجموعه مدیریتی بیمه دی اظهار کرد: با لطف الهی افزایش سرمایه شرکت بیمه دی تحقق یافته و حرکت رو به رشد شرکت که با تلاش مدیران و کارکنان آن انجام پذیرفته افق‌های روشن برای سهامداران این مجموعه ارزشی در بر خواهد داشت.

وی توسعه بهتر، کارآفرینی بیشتر و رضایتمندی مناسب‌تر را از عوامل مهم موفقیت یک شرکت بیمه‌ دانست و گفت: تحقق این چشم‌انداز، مسیر توسعه بیمه مردم‌محور را فراهم می‌آورد.

مدیرعامل بانک دی با اشاره به الگو گرفتن از آموزه‌های اسلامی در توسعه بیمه مردم‌محور افزود: باید بدانیم که فرهنگ خدمت‌رسانی و توجه به کرامت انسانی جزو خصوصیات بیمه مردم‌محور است که ریشه در فرهنگ اسلامی ما دارد.

به گفته وی اکنون بیمه دی از نقدینگی و اعتبار خوبی در میان شرکت‌های بیمه برخوردار است و می‌تواند رقابت خوبی را با سایر رقبا در بازار داشته باشد.

در این نشست مهندس بختیاری ـ مدیرعامل بیمه دی ـ ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت‌های شرکت و موفقیت‌های به دست آمده ازحمایت‌های بی دریغ مدیرعامل بانک دی در فرآیند سنگین افزایش سرمایه بیمه دی تقدیر کرد.

بختیاری با اظهار خرسندی از تکمیل فرآیند افزایش سرمایه شرکت اظهار کرد: بیمه دی قدردان حمایت‌های بی دریغ سهامداران و مجموعه مدیریتی بانک دی علی الخصوص شخص آقای شفیع‌زاده بوده و این حسن اعتماد را با تلاش مجدانه پاسخ خواهد داد.

در در پایان این دیدار لوح سپاسی از سوی مهندس بختیاری به نمایندگی از کارکنان شرکت بیمه دی به دکتر شفیع‌زاده اهدا شد. در حاشیه این دیدار همچنین با اهداء لوح تقدیری به حسین رحمتی معاون مالی بانک دی از زحمات ایشان نیز در فرآیند افزایش سرمایه شرکت بیمه دی تقدیر به عمل آمد.

کد خبر: 1667

این را نیز بررسی کنید

قیمت خودرو

مدیرعامل بیمه ملت عضو هیئت رییسه سندیکای بیمه‌گران ایران شد

علی‌رضا یزدان‌دوست، مدیرعامل شرکت بیمه ملت با رای شورای عمومی به عنوان عضو اصلی هیئت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *