دوشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۲

گام بزرگ بانک دی برای توسعه فرهنگ کتابخوانی

بانک دی در راستای توسعه فرهنگ کتابخوانی و حمایت از انتشارات کتب نفیس اسلامی و ایرانی، با کتابخانه ملی ایران تفاهمنامه همکاری امضا کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، احمد شفیع زاده مدیرعامل بانک دی و سیدرضا صالحی امیری رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در محل کتابخانه ملی این تفاهم‌نامه همکاری را در ۵ ماده به امضا رساندند.

حمایت مالی و معنوی از جریان کتابخوانی و همکاری با سازمان اسناد و کتابخانه ملی، حمایت مالی از برگزاری رویدادهای مشترک با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و مشارکت در انتشار نفایس از موارد این تفاهم‌نامه است. همکاری کتابخانه ملی با بانک دی برای اجرای کمپین‌های تبلیغاتی و اطلاع رسانی و برگزاری رویدادهای مشترک نیز از بندهای دیگر این تفاهم‌نامه است.

در این تفاهم‌نامه آمده است طرفین به منظور هماهنگی، تشریک مساعی، برطرف کردن مشکلات و ابهامات احتمالی در راستای اجرای مفاد توافقنامه و طرح‌های مشترک، کمیته دائمی متشکل از نمایندگان طرفین به مدت دو سال در بانک تشکیل می شود تا در امور مربوط به نظارت، همانگی و تسهیل در اجرای توافق‌نامه را برعهده گیرند.

در اجرای پروژه‌های پژوهشی، تحقیقاتی، تخصصی و انتشاراتی و برگزاری دوره‌های تخصصی همکاری و شرایط مناسب را برای ارائه منابع و امکانات پژوهشی به مدت دو سال فراهم کنند.

کد خبر: 1519

این را نیز بررسی کنید

فروشگاه های تخفیف دار «بله» برای سال تحصیلی جدید

به مناسبت فرا رسیدن پاییز و شروع سال تحصیلی جدید، فروشگاه های فعال در اپلیکیشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *