پنج شنبه , ۱۴ مهر ۱۴۰۱
خانه » بانک » گام بزرگ بانک دی برای توسعه فرهنگ کتابخوانی

گام بزرگ بانک دی برای توسعه فرهنگ کتابخوانی

بانک دی در راستای توسعه فرهنگ کتابخوانی و حمایت از انتشارات کتب نفیس اسلامی و ایرانی، با کتابخانه ملی ایران تفاهمنامه همکاری امضا کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، احمد شفیع زاده مدیرعامل بانک دی و سیدرضا صالحی امیری رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در محل کتابخانه ملی این تفاهم‌نامه همکاری را در ۵ ماده به امضا رساندند.

حمایت مالی و معنوی از جریان کتابخوانی و همکاری با سازمان اسناد و کتابخانه ملی، حمایت مالی از برگزاری رویدادهای مشترک با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و مشارکت در انتشار نفایس از موارد این تفاهم‌نامه است. همکاری کتابخانه ملی با بانک دی برای اجرای کمپین‌های تبلیغاتی و اطلاع رسانی و برگزاری رویدادهای مشترک نیز از بندهای دیگر این تفاهم‌نامه است.

در این تفاهم‌نامه آمده است طرفین به منظور هماهنگی، تشریک مساعی، برطرف کردن مشکلات و ابهامات احتمالی در راستای اجرای مفاد توافقنامه و طرح‌های مشترک، کمیته دائمی متشکل از نمایندگان طرفین به مدت دو سال در بانک تشکیل می شود تا در امور مربوط به نظارت، همانگی و تسهیل در اجرای توافق‌نامه را برعهده گیرند.

در اجرای پروژه‌های پژوهشی، تحقیقاتی، تخصصی و انتشاراتی و برگزاری دوره‌های تخصصی همکاری و شرایط مناسب را برای ارائه منابع و امکانات پژوهشی به مدت دو سال فراهم کنند.

* کد خبر: 1519

این را نیز بررسی کنید

ایران زمین

رشد ۹۱ درصدی ظرفیت اعتباری بانک ایران زمین

آن طور که صورت های مالی منتهی به اسفند سال گذشته نشان می دهد، ظرفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *